picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Meble

Meble

Gdzie kupić ciekawe, nowoczesnie wyglądające meble?

waleria

Posty: 10

 
Nie kupujcie tylko w wiadomym sklepie ze skandynawii... Nie żebym się czepiał jakości, ale błagam, wszyscy tylko to polecają i kupują. Robi się u nas jak w PRL, gdzie wszyscy mają to samo – bo nic innego nie ma. A przecież teraz jest tylu dobrych producentów...

saradonin

Posty: 17

 
My kupiliśmy właśnie tam, gdzie wszyscy ;), i teraz trochę żałuję. Wyobraźcie sobie, że niedawno zaprosili nas sąsiedzi. A tam ten sam zestaw tv, jak u nas... Nie powiem, żeby mnie to jakoś szczególnie bolało, to tylko meble, ale gdy będę urządzać pokój dziecka, to jednak pomyślę o innych sklepach, zamiast iść po linii najmniejszego oporu :)

Shasio

Posty: 13

 
Wpiszcie sobie aaaameble – jak dla mnie najładniejsze, jakie widziałam, a zeszłam ostatnio chyba ze sto salonów meblowych. Jednak w internecie można znaleźć szybciej i bez wychodzenia z domu. Chyba sobie tam zamówimy, jak przyjdą, to wrzucę może zdjęcia :)

eXathloc

Posty: 32

 
Polecam uslugi mojego wujka-stolarza, namiary mogę podać na priw :)

Posty: 13

 
Ja kupiłem w sklepie AAAAMEBLE. Kupiliśmy zestaw, który pomogła skomponować obsługa sklepu (pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziekuję :)). Zestaw składa się z niskich stojących szafek, półek wiszących na ścianie i witryny z szybą – i oświetleniem :). Wygląda rewelacyjnie i bardzo się cieszyliśmy z możliwości samodzielnego "zaprojektowania" całej naszej ściany telewizyjnej. Bo my akurat nie mamy tv, tylko rzutnik do komputera i kompletnie nie pasowały nam gotowe zestawy, gdzie większość szafek była wyższa i nie dawały możliwości uzyskania dużej powierzchni ściany – na wyświetlenie naszego "ekranu" :). Tak że polecam!

Nargil

Posty: 27

 
Nie lepiej zamówić indywidualnie u stolarza? Zrobi dokładnie to, czego chcemy.

R1P

Posty: 14