picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Meble kuchenne

Meble kuchenne

Wynajmuję pokoje turystom w Katowicach. Prowadzę mini pensjonat można powiedzieć. Teraz chcę zainwestować w nowe meble i ciekawą aranżację. Przydałoby się unowocześnienie wnętrz przy stosunkowo niskim budżecie. Możecie mnie nakierować na optymalne rozwiązanie?

syrena88

Posty: 2

 
Pamiętaj, że projekt mebli na wymiar nie powinien odstawać od zastosowanego systemu aranżacji. Na twoim miejscu bardziej bym stawiał na mniejsze studia mebli kuchennych, a nie sieciówki, bo w nich średnia jakość szczerze mówiąc.

jagieloniab0000

Posty: 11

 
Nieruchomość z meblami na wymiar zyskuje na wartości w przyszłości. Nowy właściciel ewentualnie fronty wymieni i ma nową aranżację bez dodatkowych kosztów.

dermin67

Posty: 4

 
Kupiłem trochę za szybko sprzęt cały do kuchni, czyli lodówkę, mikrofalówkę, kuchenkę i inne dodatki, a później miałem problem z zakupem mebli :P Projekt zabudowy i wykonanie mebli mi robił producent Adolux. Mam taką jakby oddzielną ściankę, w której znajdują się wszystkie urządzenia. Też mam szufladę z wysuwanym tosterem. Do tego doszedł blat w literę L, taki bardziej minimalistyczny. Trochę zapłaciłem, bo miałem nietypowy projekt, ale jestem zadowolony.

znamsienatym

Posty: 6

 
Jak szafę wstawisz do wnęki to na pewno zwiększysz użyteczność metrażu. Sprawdzona sprawa. Teraz mnie mocno zainteresowały meble składane, np. łóżka, stoliki, nawet krzesła, żeby oszczędzić możliwie najwięcej miejsca w kawalerce. Przemyśl takie rozwiązanie.

looque66

Posty: 27

 
Weź pod uwagę naprawdę minimalistyczne uchwyty w meblach. Nie będziesz się przypadkowo obijał i powiększysz wizualnie metraż.

syrena88

Posty: 4

 
Wysoki połysk zastosuj, jeżeli stawiasz na meble eleganckie i przyciągające wzrok. Według mnie trochę łatwiej doprowadzić je do porządku.

RuFiK

Posty: 4

 
Według mnie płyta MDF sprawdzi się uniwersalnie. Jak projektant ma łeb na karku to wychodzą nowoczesne i tanie aranżacje.

amrmas22

Posty: 11

 
Wiem, że teraz sporo osób rezygnuje z szafek wiszących na rzecz większych szafek stojących połączonych z blatem. W mniejszych kuchniach coś takiego na pewno się sprawdzi.

dobrawka

Posty: 6