picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Cześć, witam. Przejdę od razu do konkretów – szukam firmy na Śląsku która na dobrym poziomie robi meble na wymiar. U kogo zamawialiście taką aranżację pod konkretny projekt? Mi zależy na meblach kuchennych szczególnie.

matek562

Posty: 4

 
Może w przyszłym roku uda się remont w mieszkaniu zrobić to na pewno nowe meble będzie chcieli też kupić. W salonie koniecznie trzeba komplet wypoczynkowy wymienić i ta meblościanka też pamięta stare dzieje aż za dobrze...Będzie wydatków, ale jak mus to mus.

Black_Riot

Posty: 10

 
Jak meble są dobrze zrobione to ja bym polecał zamawianie na wymiar. Ale są ekipy które niestety potrafią spartolić robotę, więc trzeba być ostrożnym. Jak ktoś już na starcie życzy sobie jakieś pieniądze choćby za samo zdjęcie wymiarów to już bym raczej sobie taką firmę odpuścił.

Czarek

Posty: 4

 
Jakbym miał kogoś polecać to może Adolux? Szafę przesuwną mam od nich i póki co działa bez zarzutu. Dobra jakość materiałów, skrzydła idealnie trzymają się na prowadnicy, sama szafa wyszła mega pojemna – dokładnie coś takiego było mi potrzebne, żeby się z ubraniami swobodnie pomieścić. Namiary na nich są na adolux-meble.pl. Wymiary, projekt, wycena, montaż – wszystko robią gratisowo bez dodatkowych opłat. Płacisz de facto tylko za mebel.

Ptaszyna

Posty: 4

 
My wynajmujemy z żoną mieszkanie i ta zabudowa co jest to ma pewnie z 10 lat co najmniej. Chciałem się dogadać z właścicielem żebyśmy zamówili nowe meble, ale on twierdzi, że te co są to są okej i nie ma takiej potrzeby...Ech ciężki człowiek do rozmowy.

blues

Posty: 12

 
Moi rodzice od chyba 5 lat już się nastawiają że sobie komplet wypoczynkowy wymienią, ale wciąż w salonie stoi ta sama kanapa, która podejrzewam, że jest prawie tak stara jak ja :P Trudno im się rozstać z tym starym kompletem chyba....

Marioleczka

Posty: 7