picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Potrzebuje kupić fotel - gdzie?

Potrzebuje kupić fotel - gdzie?

Dzień dobry. Ma ktoś kontakt na dobry sklep z krzesłami? Krótko opiszę o co mi chodzi. Potrzebuję krzeseł, albo ławek do poczekalni przy moim gabinecie stomatologicznym. Gdzie takie meble w dobrym standardzie i jakiejś ciekawej estetyce sprzedają?

bruklin187

Posty: 3

 
U mnie na mieście otworzyli jakoś na dniach nowy sklep z meblami i właśnie się w fotelach i krzesłach ponoć specjalizują. Będę u nich na pewno jakoś w najbliższym czasie to oblukam co dokładnie mają, bo nowe fotele to by mi się przydały w chacie.

21gregorek

Posty: 10

 
Do kawiarni bym potrzebował nowe krzesła i też kilka nowych stolików. Mam już kilka firm sprawdzonych i powiem że różnice w cenie i jakością są zaskakująco duże. Także naprawdę trzeba porządny research zrobić zanim się na coś człowiek zdecyduje, żeby się nie wpakować w jakąś tandetę.

codePerformance

Posty: 11

 
Mam w domu fotel z marketu, taki najtańszy z najtańszych i może super wygodnie nie jest ,ale daje radę. Ja też nie siedzę przed laptopem wielu godzin, tylko czasami sobie wejdę w internet, pocztę sprawdzę i tyle.

olgierd33

Posty: 5

 
Co do foteli i to takich bardziej reprezentatywnych np. do pokoi konferencyjnych to bym polecał sklep Ergoexpert (www.ergoexpert.pl). Oni mają takie rzeczy w wysokim standardzie wykonania. Poza tym same projekty są nowoczesne, nawiązują do aktualnych trendów. Jak czasami przeglądam niektóre sklepy online to mam wrażenie że sprzedają fotele które można by ustawić w sekretariacie pierwszego sekretarza w latach 70 tych, a nie w korporacji XXI wieku.

Klarka34

Posty: 10

 
Nie kojarzę za bardzo sklepów meblowych w internecie. Jak już potrzebuję coś kupić to jadę do centrum handlowego u siebie w mieście i raczej stacjonarnie staram się kupować.

NEO-klara

Posty: 22