picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Cześć! Gdzie na Śląsku kupić szafę wnękową na wymiar? Macie jakiegoś sprawdzonego wykonawcę takich mebli na indywidualny projekt? Z góry dzięki. Pozdrawiam!

benia

Posty: 2

 
Zawsze stare meble w domu można sobie odnowić, teraz są super farby i lakiery który można naprawdę odrestaurować fronty czy blaty fachowo i dość szybko :)

Hihi_WWW

Posty: 13

 
Też szukam firmy która by nam wyprodukowała kuchnię ale też jadalnię, bo mamy taką przestrzeń którą można by wykorzystać właśnie do wspólnego rodzinnego spożywania posiłków na co dzień.

Anno Domini

Posty: 7

 
Mogę pochwalić Adolux, nie oszukują na jakości tworzywa. Mocne blaty w kuchni, porządne zawiasy z cichym domykiem bez trzaskania a wszystko w przystępnej uczciwej cenie bez jakiś dziwnych dodatkowych kosztów które by wyskoczyły gdzieś dopiero przy odbiorze mebli...a wiem że firmy potrafią działać w taki sposób.

mimuś00

Posty: 3

 
No u nas w mieszkaniu to wnęka aż się prosi żeby ją jakoś sensowniej zabudować, bo póki co włożyliśmy tam regał po prostu, zawsze to jakieś wykorzystanie miejsca ale duża szafa zamykana byłaby lepsza.

q_wer

Posty: 11

 
Na pewno trzeba pilnować wykonawcę mebli i sprawdzać z jakich dokładnie materiałów składa szafki itp. Są porządne uczciwe firmy ale nie brakuje też naciągaczy którzy oszukują na jakości materiałów a kasują klienta jak za zboże.

Penio

Posty: 4

 
Najważniejsze w meblach kuchennych to są jednak blaty, na to trzeba by zwrócić największą uwagę i najlepiej sobie taki blat sprawdzić na miejscu u wykonawcy, dotknąć, obejrzeć itp.

OliToli56

Posty: 5