picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Producent mebli

Producent mebli

Witam! Szukam jakiegoś producenta mebli kuchennych w Bielsku Białej. Moja kuchnia ma dość nietypowy kształt i muszę zamówić zabudowę na wymiar. Kogo mi polecacie?

szaro

Posty: 7

 
Myślę, że najszybciej znajdziesz producenta mebli na wymiar w Internecie. Dobre opinie ma firma Tomasza Sarapaty a jej ofertę znajdziesz na stronach serwisu. Poczytaj również opinii jej innych klientów na temat świadczonych przez nią usług!

wacek55

Posty: 6

 
Jak znajdziesz naprawdę sprawdzoną firmę, która robi meble na wymiar to proszę podziel się namiarami bo mam w planach remont kuchni i chętnie zlecę jej zrobienie nowej zabudowy. Trudno samemu znaleźć dobrego fachowca więc chętnie skorzystam z Twojej opinii!

codePerformance

Posty: 14

 
Znalezienie producenta mebli na wymiar nie jest tak proste jak by się mogło wydawać! Każdy zachwala swoje usługi a efekty są marne. Jak znacie naprawdę rzetelną i sprawdzoną firmę to sama chętnie skorzystam z jej usługi!

Marioleczka

Posty: 6

 
Z doświadczenia wiem, że zlecenie wykonania szafy wnękowej na wymiar przygodnemu „fachowcowi” to wielkie nieporozumienie. Zapłaciłam taniej niż w renomowanej firmie a efekt jest tragiczny! Szukam teraz firmy, której może uda się coś poprawić!

FalaSmiechu

Posty: 20

 
Poszukaj w sieci ofert producentów. Renomowane firmy, które świadczą wysokiej jakości usługi nie boją się reklamować swojej oferty w sieci więc moim zdaniem to najlepszy sposób na wybór naprawdę godnego zaufania producenta.

Augustynnn

Posty: 10

 
Muszę zapytać znajomych gdzie zamówili zabudowę kuchenną na wymiar bo wygląda doskonale i jest solidnie zrobiona. Wiem tylko, że skorzystali z oferty internetowej jednej z firm z Bielska Białej.

mew soncz7777

Posty: 7

 
W Bielsku Biała wielu stolarzy zajmuje się produkcją mebli na wymiar i klienci chwalą ich usługi. Ja wśród lokalnych ofert polecam ci firmę Tomasza Sarapaty, bo widziałam jego meble i są naprawdę bardzo dobrej jakości!

Jasio234

Posty: 11

 
Moim zdaniem najciekawszą ofertę proponuje w Bielsku Biała firma Impet. Tomasz Sarapata to nie tylko fachowiec ale również wizjoner, który pomaga w stworzeniu funkcjonalnej zabudowy kuchennej. Jestem zachwycona nie tylko jego projektem ale również wykonaniem. Jak jesteś zainteresowany to możesz skonsultować się telefonicznie pod numerem 508 841 062.

Dobus56

Posty: 18

 
Ja już dawno zamówiłam moje meble kuchenne w firmie Pana Tomasza Sarapaty i do dziś wyglądają jak nowe i są bardzo funkcjonalne. Nie mam na niego aktualnych namiarów ale myślę, że w Internecie je znajdziesz.

Gumis

Posty: 11