picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Meble na wymiar

Meble na wymiar

Cześć wszystkim! Szukam dobrego stolarza który by mi meble pod wymiar zrobił do kuchni. Macie może info o kimś sprawdzonym? Zależy mi na meblach z jednej strony funkcjonalnych, ale z drugiej trwałych – na lata.

amrmas22

Posty: 7

 
Za darmo projektuje meble na wymiar zakład Kulenty (kulenty.pl). Najpierw projekt, potem wycena i na końcu produkcja i montaż. Obsługa jest kompleksowa, można wszystko załatwić w jednym miejscu. Mi zrobili kuchnię od A do Z wraz z zamówieniem sprzętu AGD. Dobry sprawny kontakt, nie było problemów, żeby się dogadać co do szczegółów, podczas projektowania brali moje sugestie pod uwagę.

looque66

Posty: 20

 
Nasze meble w kuchni to już od roku co najmniej wołają o wymianę, ale jakoś funduszy brakuje. Nie wiem czy będziemy kupować na wymiar, czy w salonie gotowe, ale na pewno trzeba wymienić w miarę szybko...

Oct714

Posty: 6

 
Akurat przy meblach kuchennych to bym przede wszystkim stawiał na funkcjonalne rozwiązania i solidne. Teraz już można kupić tak zabezpieczone blaty kuchenne, że nawet ostre piłowanie nożem po nich wielkiej krzywdy nie zrobi.

miko_poz

Posty: 14

 
Mój mąż jest stolarzem, ma swój mały zakład i praktycznie nam całe mieszkanie w meble wyposażył. Taki mąż do skarb ;) Klasyczna złota rączka i do tego z kreatywnym, bardzo pomysłowym podejściem.

EpIon7

Posty: 19

 
Ciekaw jestem ile będzie mnie kosztować taki projekt mebli na wymiar wraz z montażem, transportem...Ktoś może się orientuje w stawkach jakie mają warszawskie firmy?

Gumis

Posty: 11

 
Teraz tak naprawdę kupienie mebli na zamówienie, na indywidualny projekt nie jest takie drogie jak niektórzy mogą myśleć. Wiele firm w ogóle sam projekt robi za free, więc pozostaje doliczenie materiałów i robocizny.

Limner55

Posty: 22