picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

meble

meble

Cześć, zamierzam zamówić meble na wymiar, ale się zastanawiam, czy jest coś, o czym szczególnie powinienem pamiętać. Może podzielicie się doświadczeniami?

pawel253 

Posty: 1

 
Jestem menedżerem kilku dość znanych restauracji i niedawno zlecałem wykonanie mebli u producenta http://www.amakmeble.pl. Przyznam, że nie trzeba było niczego pilnować. Dostaliśmy do restauracji meble już uprzednio skręcone, bezbłędnie. Żadnych problemów eksploatacyjnych do tej pory. Korzystałem z gotowych kolekcji i z kilku mebli robionych specjalnie pod klimat lokalu. Wyszło bardzo dobrze, dlatego polecam.

Dzidzia

Posty: 10

 
Coraz modniejsze jest wykończenie w drewnianym stylu, mocno ekologiczne. Meble drewniane podobają mi się zdecydowanie najbardziej. Takich bym szukał na twoim miejscu.

Warszawiak

Posty: 8

 
Przed zakupem mebli do siebie szukałem inspiracji po hotelach, pensjonatach, chodziłem na jakieś ekspozycje większe, a nawet na targi jeździłem. Znalazłem sporo kompletów ciekawych. Jedno wiem jednak na pewno. Zadbaj o spójność wykończenia i najlepiej bierze meble u jednego producenta.

edyta123

Posty: 3

 
Podpytaj też u zawodowych dekoratorów wnętrz. Może znają dobrych stolarzy, to zawsze można się skontaktować bez płacenia dużych pieniędzy.

Tomcio

Posty: 2

 
Weź pod uwagę, że nie każdy sklep internetowy z meblami zapewnia montaż. Większość zestawów trzeba samodzielnie składać później, bez gwarancji, że się uda. Jak nie chcesz ryzykować to tylko na wymiar.

Kódłaty

Posty: 5

 
Całą sypialnię z nimi wykończyłem na razie, a później się pomyśli. Zbieram kasę na więcej, ale na pewno wrócę, bo jest uczciwie, nawet w kwestiach transportu. Żadnych uszkodzeń.

berry1

Posty: 23

 
Inwestuj w taki meble, które można łatwo odnowić, przeprowadzić renowację. Tapicerowane to jeden z najlepszych przykładów.

Hoteowo24h

Posty: 12

 
Nie zapominaj o gwarancji. Minimum na meble 2 lata. Przydałoby się również, żeby fachowiec ci wszystko pomierzył przed wstawieniem mebli, bo to naprawdę ryzykowna kwestia, jak zaniedbasz.

Puch23

Posty: 13

 
Jak już korzystasz ze sklepu internetowego z meblami to upewnij się, czy masz do czynienia z działalnością prowadzoną bezpośrednio przez producenta.

amrmas22

Posty: 7