picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Szukam ładnych mebli designerskich ?

Szukam ładnych mebli designerskich ?

Mam ochotę na coś całkiem innego do salonu. Może designerskie meble. Znacie jakieś miejsca, gdzie można kupić takie meble?

Ticket2Hell

Posty: 9

 
Ja szukałam komody wśród designerskich mebli o outlecie jeśli chodzi o ceny. Mało jest ofert. Też zwróciłam spostrzeżenie na ich stronę. Powiem, iż zatrzymałam się przy ich ofercie na sporo dłużej niż przy innych. Super oferta w mnóstwo kategoriach. Też polecam.

olikt56

Posty: 11

 
Mają rzeczywiście świetne oferty designerskich mebli w cenach outletu, więc można skorzystać nawet bez jakiegoś dużego budżetu. Mnie interesowało znalezienie łóżka i chyba już je mam :) polecam zajrzeć na stronkę, bo oferta jest spora i ciekawa pod każdym względem.

q_wer

Posty: 11

 
Polecam to miejsce odnośnie designerskich mebli http://071.pl/miejsca/meble-wroclaw. Niecodzienne rozwiązania dla wymagających:) Szeroka propozycja, która cały czas jest powiększana.

Aweeee

Posty: 39

 
Też szczerze polecam te marki. Sklep z designerskimi meblami, dokładnie outlet to rzeczy z poekspozycji, nie są to używki. Po prostu cena niższa :) Jak dla mnie to tak może być :):):)

aWąski

Posty: 26

 
Niezmiernie dziękuję za podesłanie adresiku do miejsca z designerskimi meblami. Ten outlet to znakomita sprawa, a już myślałem, że nie będę mógł pozwolić sobie na tego rodzaju szaleństwa. A tu jednakże …:)

Emmm56

Posty: 17

 
Mają tu designerskie meble z poekspozycji i zatem jest taniej. Na takie okazje zawsze czyham, więc i teraz mi się udało. Super, wreszcie będę mieć coś oryginalnego o czym zawsze marzyłam.

andrew66

Posty: 5