picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

piaskownice dla dzieci

piaskownice dla dzieci

Cześć, zastanawiam się nad nowym zagospodarowaniem ogrodu pod potrzeby dziecka. Może coś podpowiecie, bo na razie waham się nad kilkoma rozwiązaniami. Myślę nad piaskownicą, torem do jazdy gokartem, bardziej rozbudowanym placem zabaw. Proszę o wskazówki i namiary na ciekawe produkty. Dzięki.

wisła1905

Posty: 3

 
Mój syn ma w ogrodzie domek drewniany i piaskownicę. W przyszłości może o coś rozszerzę, ale to się na razie sprawdza.

benia32

Posty: 6

 
Pamiętaj, że meble ogrodowe warto dopasować do stylu całej nieruchomości. Niektóre zestawy mebli ogrodowych można wtedy płynnie przenosić do wnętrza. Całkiem ciekawa opcja aranżacyjna.

repta32

Posty: 20

 
Mam trochę większy taras, więc postanowiłam dokupić stelaż pod hamak, bo od dawna marzyłam o takim sposobie relaksu. Postawiłam na takie rozwiązanie dipmarsklep.pl/Solidny-drewniany-hamak-do-ogrodu-p86. Coś pięknego, bardzo stabilny i nic mi w nim nie przeszkadza. Nawet mój mąż spędza na nim czas, chociaż waży trochę ponad 100 kg. Nic się z konstrukcją nie dzieje. Szkoda, że lato się skończyło. Hamak przechodzi w stan zimowania ;)

Kruk

Posty: 14

 
Tylko sklep producenta, jak zamierzasz brać meble, bo przy większych zamówieniach jesteś w stanie wytargować niezłe rabaty.

duszter

Posty: 12

 
Teraz toaletki z lustrem wracają do łask, bo nie zajmują wiele miejsca, dają sporo wygody i pozwalają na przechowywanie podstawowych kosmetyków. Lubię z rana korzystać z toaletki. Ciekawy rytuał, żeby wejść dobrze w kolejny dzień.

Biedronka_4

Posty: 4

 
Jak zamierzasz zainwestować w piaskownicę to koniecznie dobierz nakrycie. Ewentualnie dopasuj zadaszenie i większe barierki.

audi80

Posty: 4

 
Przy wykończeniu ogrodu dla dziecka możesz się zainspirować podwórkiem nowoczesnych przedszkoli. Warto się przejść i pooglądać, jak dzieciaki się bawią.

Hihoteczek2

Posty: 23