picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

kuchnie i meble łazienkowe

kuchnie i meble łazienkowe

Cześć Polećcie mi proszę dobrą firmę z Poznania robiącą kuchnie i łazienki. Potrzebuję mebli łazienkowych na wymiar w dobrej cenie. I co najważniejsze, żeby były dobre jakościowo.

daro77

Posty: 5

 
Kuchnie BULA to firma z doświadczeniem w doradzaniu, projektowaniu, sprzedaży i montażu kuchni i mebli łazienkowych. To ich strona www.kuchniebula.pl Sam zamawiałem meble łazienkowe na wymiar i są dokładnie takie o jakich marzyłem. Do tego świetna jakość.

olgierd33

Posty: 10

 
Niemieckie meble kuchenne? Sam bym się skusił. U naszych sąsiadów przykładają większą wagę do jakości produktów, a więc i mebli, nie to co u nas. Dodatkowo cena takich mebli wcale nie jest wysoka. Zwróć uwagę jednak na opinie o firmie, żeby się nie nadziać.

ryzyko33

Posty: 8

 
Teraz ważna jest nie tylko cena takiej usługi, ale także jakość i moda. Co więcej, cena często już nie jest w ogóle brana pod uwagę. Ludziom bardziej zależy, żeby podążać za trendami i mieć coś lepszego od innych.

Gosienka54

Posty: 10

 
Meble na dowolny wymiar powinna oferować każda tego typu firma. Co prawda dochodzi koszt usługi, tzn. zaprojektowania całości, jednak naprawdę warto. Wszystko dużo lepiej się prezentuje w łazience.

ukrwios

Posty: 17

 
Też zamierzam kupić meble łazienkowe na wymiar. Zdecydowanie ładniej to wygląda. Co prawda więcej kosztuje ale warto. Oczywiście chcę je zamówić wraz z projektem i profesjonalnym montażem.

grzes3345

Posty: 18