picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Meble na wymiar

Meble na wymiar

Mam w planach kompleksowy remont kuchni, bo już wiele lat tam się nic nie działo i teraz szukam odpowiednich rozwiązań, jakieś firmy, która by mi wykonała meble na wymiar pod zabudowę wszystkich sprzętów. Znacie jakąś sensowną firmę, która będzie w stanie to dobrze zrobić a jednocześnie nie będzie droga?

Black_Riot

Posty: 1

 
U mnie są meble w kuchni i wszystkie szafy wykonywane przez www.adolux-meble.pl – bardzo dobra firma, udana współpraca. Mają tez swoje spostrzeżenia i podpowiadają jakie rozwiązania w danym miejscu będą dobre więc jak ktoś nie do końca wie na co się zdecydować to można liczyć na ich pomoc.

Pieknie24h

Posty: 27

 
Jak masz jakiegoś stolarza lokalnie i pomysł na to jak meble maja wyglądać to myślę, że taka opcja będzie dobra. Dobry stolarz bez problemu je wykona, jeśli ktoś nie potrzebuje przygotowani projektu, bo już go posiada to taka opcja sprawdzi się najczęściej lepiej i będzie taniej.

syrena88

Posty: 10

 
Sporo firm robi meble na wymiar na zamówienie, jak w sieci poszukasz pod takim hasłem to na pewno będzie można cos wybrać i dodatkowo będziesz miała okazje także sprawdzić jak to od strony estetycznej wygląda co tam można wybrać.

bernatka789

Posty: 9

 
Korzystałem z wielu rożnych firm i w sumie mogę powiedzieć, że kluczowa sprawa to mieć kogoś lokalnie, bo jak cos robi się na wymiar to bardzo często jest tak, że ciągle są jakies poprawki, czy zmiany i jak firma jest lokalnie to wszystko to łatwiej ogarnąć. Wiec jak masz możliwość to szukaj kogoś w swojej okolicy.

Wariat

Posty: 3

 
Zdecydowanie warto poszukać firmę, która będzie się miało na lokalnym rynku bo wtedy najczęściej z realizacją mebli nie ma problemu, wszystko jest sprawniej organizowane, firma jest na miejscu więc też łatwiej będzie można coś zmienić czy naprawić już po wykonanym montażu.

Sylfa

Posty: 23

 
Zobacz sobie oferty różnych firm, porównaj jakie rozwiązania estetyczne wykorzystują, sprawdź jakie rodzaje płyt, czy meble będą się charakteryzować również należytą trwałością. Niekiedy się o tym zapomina a to jednak istotna sprawa.

Iunae_Milt

Posty: 13