picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

meble biurowe, polecicie ?

meble biurowe, polecicie ?

Jakie meble biurowe polecacie? Chodzi mi o coś konkretnego, z aranżacją, montażem itd. Czekam i z góry dziękuję.

pioner

Posty: 1

 
Tutaj adres sklepu, w którym kupowałem meble do gabinetu http://www.systemmeble.pl/www/meble_gabinetowe/#_. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ meble są nowoczesne, widać, że solidne, a przede wszystkim doskonałe podczas pracy. Pełen komfort.

Michaś

Posty: 5

 
Odkąd odczułem niemal na własnej skórze, czym jest jakość marketowa mebli biurowych, nie robię takich zakupów. Teraz zamówiłem meble u producenta i naprawdę jest ogromna różnica w wykonaniu, no i przede wszystkim w materiale. Polecam :)

Dax90

Posty: 18

 
Jeżeli chodzi o meble biurowe to zdania są podzielone, podobnie jak budżety firm. Jedne wolą droższe meble na rzeczywiście sporo lat, różne coś tańszego na rok, góra dwa lata. Ja wolę dopłacić i zagwarantować sobie komfort w pracy.

Lupusx

Posty: 5

 
Przeglądałem kilka naprawdę ciekawych blogów meblowych i teraz wiem, czego potrzebuję. Na pewno muszą to być meble do open space, jakie nie zniszczą się po roku czy dwóch użytkowania. Stawiam więc na dobrej klasy materiały i na pewno równie jakościowe wykonanie.

Himu87

Posty: 22

 
Jeżeli chcesz kupić naprawdę solidne meble biurowe, to najlepiej udać się do firmy, która proponuje kompletne usługi w tej branży. Nie wybierasz sam, a zdajesz się po prostu na pomoc specjalistów.

Kitas

Posty: 4

 
My też zamawialiśmy meble do gabinetu i firma przyjechała, dokonała pomiarów i zaproponowała kilka możliwych rozwiązań. Aranżacja udana, a meble solidne i nowoczesne.

Jermeri

Posty: 11

 
Super. Raduję się, że jest taki odzew na pytanie o porządnej klasy meble biurowe. Teraz będę wiedzieć, komu pożądane byłoby zaufać :) Szkoda tylko, że w przypadku droższych mebli na tak niewielu stronach jest cennik. Trzeba dzwonić po wycenę i na nieszczęście tracić czas.

Pipek56

Posty: 2

 
A jakiego dokładnie producenta polecasz? Niedługo będziemy robili gigantyczne zmiany, więc na pewno będziemy poszukiwali mebli do gabinetu. Chodzi o meble naprawdę porządnej klasy, współczesne, wygodne w użytkowaniu i takie, jakie podnoszą wizerunek firmy.

hyzio

Posty: 13

 
Nie praktykuję czytania blogów. Wchodzę do sklepu i pytam. Teraz jest sporo możliwości, nawet przez Internet można zamówić dobre, trwałe meble do gabinetu.

miko_poz

Posty: 9