picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Fronty meblowe

Fronty meblowe

Witam serdecznie. Szukam do stałej współpracy producenta frontów meblowych, głównie zależałoby mi na rozwiązaniach fornirowanych. Z kim współpracujecie? Gdzie można liczyć na preferencyjne warunki?

wiesław11

Posty: 4

 
Ja jestem w stanie więcej zapłacić za fronty ale żeby faktycznie były z naturalnego drewna wykonane, wytrzymałe na eksploatację, bo meble kuchenne to akurat są poddawane dużym obciążeniom zawsze.

Warszawiak

Posty: 8

 
Na ten moment nie znam żadnej firmy którą mógłbym z czystym sumieniem polecić. Ale generalnie mam taką obserwację że lepsi producenci są na południu Polski – podkarpacie, małopolska, śląsk, tam bym szukał.

CoRyn

Posty: 20

 
Nie tak dawno nawiązałem współpracę z firmą Taks z Wieliczki jeśli chodzi o dostawę części do produkcji mebli. Zamawiam u nich fronty i tak samo blaty Corian. Cenowo jest korzystnie, można było dojść do porozumienia ale najważniejsze że mi terminów nie zawalają, jeśli ma być zamówienie gotowe na dany dzień to jest. Telefon do nich jest na / taks-fronty.pl/. Myśmy w przeciągu ostatnich 10 lat chyba z 5 razy zmieniali dostawców frontów, blatów itd. Ciężko ustrzelić kogoś dobrego na lata współpracy.

syrena88

Posty: 6

 
No jednak meble potrafią się mocno różnić jakościowo w zależności od tego z jakich materiałów są wykonane. Ja kupowałem na wymiar i mój brat też na wymiar tylko że u dwóch różnych firm – mi się blaty już zdzierają, a u brata nic się nie dzieje a materiał jest niby tego samego typu.

Zlomex

Posty: 18

 
Nie znam nikogo dobrego a sam bym musiał się do jakiegoś producenta z propozycją współpracy zwrócić, tylko nie chcę tak w ciemno na chybił trafił a jak pytam ludzi żeby kogoś podpowiedzieli to czeski film – nikt nic nie wie.

Zlomex

Posty: 7

 
Trudno coś doradzić, dopiero tak naprawdę jak towar dotrze, obejrzy się taki front w ręce, dotknie to człowiek będzie mądry i będzie mógł coś więcej o jakości powiedzieć. A tak bazując na opisach i foto ze stron producentów to jest wróżenie.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Sporo firm które robiły takie meble części pobankrutowało mi w okolicy i ciekawe w sumie z czego to wynika. Przecież raczej czasy dla producentów mebli są dobre, ludzie częściej wymieniają sobie w domu zabudowę niż kiedyś.

Hihi_WWW

Posty: 15