picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gdzie projektują meble biurowe ?

Gdzie projektują meble biurowe ?

Dzień dobry. Niedługo otwieram kolejne biuro swojej firmy i zależy mi na meblach biurowych dokładnie całym projekcie, aranżacji. Czekam na informacje.

jaserek5

Posty: 4

 
Zawsze zależało mi na super meblach biurowych a najbardziej na wygodnych fotelach. Też uważam, że te z marketów to nie to samo, co prosto o konkretnego producenta, z którym można dogadać cały projekt wykonania.

Sewerynus

Posty: 12

 
No całkiem całkiem się prezentują. Szczerze podobają mi się te meble biurowe i być może skuszę się o kontakt właśnie do nich. Widać, że mają doświadczenie w tym co robią, szkoda, że nie ma stronie orientacyjnych cen :( Ale w opiniach piszą, że nawet nie jest tak źle. Te fotele muszą być naprawdę wygodne :)

CoRyn

Posty: 19

 
I co tu wybrać? Cenowo i tak trzeba wydać na meble biurowe, więc nie wiem czy jest to pomysł, żeby oszczędzać na takim przedsięwzięciu. Teraz zależałoby mi przy tych zmianach na meblach na lata, lecz oczywiście w nowoczesnym stylu. Teraz generalnie jest tego wszystkiego za sporo i człowiek nie wie co wybrać.

Zlomex

Posty: 18

 
Polecam firmę http://tekaro.com. Jeśli zależy wam na meblach biurowych, które naprawdę mile was zaskoczą, to szczerze polecam tego wykonawcę. Są otwarci na indywidualne projekty.

Asiaa56

Posty: 13

 
Do biura koniecznie muszę mieć meble solidne, natomiast nie chodzi mi o ciężkie meble biurowe tylko jak np. proponuje ta firma. Owszem niezmiernie ciekawe projekty, innowacyjne, lekkie, wpasują się w każde pomieszczenie. Mam nadzieję tylko, że cena nie jest z kosmosu. Mnóstwo stylizacji i to mi się podoba.

Trener

Posty: 16

 
Trzeba być pewnym, jakich mebli biurowych poszukujesz. Ja wolałem zainwestować w usługodawcę, który pomógł w projekcie. Nie musiałem głowić się sam :)

ireczuś34

Posty: 14