picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Cześć ludzie! Kto na Śląsku za rozsądne pieniądze produkuje meble kuchenne na wymiar? Jeśli macie kogoś zaufanego i sprawdzonego w boju to chętnie skorzystam z namiarów...:) Wiem, że firma mojego znajomego robi takie meble, ale akurat znając jego to średnio mam przekonanie co do ich jakości...

audi80

Posty: 3

 
Mam w planie wymieniać meble w kuchni, ale też zdaję sobie sprawę z tego, że taka inwestycja do tanich nie będzie należała. Już jakbym kupował gotowe meble w salonie to bym zapłacił a przy kupowaniu na wymiar to trzeba koszty liczyć z jeszcze większym zapasem.

Lupusx

Posty: 3

 
Sama mam problem ze znalezieniem jakiejś firmy która by mi szafę przesuwną postawiła. Brakuje mi ewidentnie takiego mebla w chacie, ale też powiem szczerze, że nie za bardzo mam pomysł gdzie by taką szafę zmieścić i tutaj jest największy zgryz.

pawel253

Posty: 9

 
Na pierwszy plan jeśli chodzi o meble to u nas w domu idzie wymiana mebli w pokoju dzieciaków. Mają już stary komplet, z którego dawno wyrośli. W łóżkach to się synowie jeszcze mieszczą, ale już tak na styk. Biurko by trzeba wstawić też, bo brakuje im miejsca do nauki..Ech.

Tenesy90

Posty: 16

 
Na pewno trzeba patrzeć producentowi mebli na ręce w tym sensie, żeby weryfikować jakie materiały używa. Jeśli ma to być naturalne drewno to dobrze jest się upewnić, czy aby nie jest to jednak jakaś imitacja...

@marcelko

Posty: 15

 
Nie za bardzo się orientuję co do takich firm. Parę razy się przymierzałem do mebli na wymiar do kuchni, ale jakoś ostatecznie nie dochodziło do składania zamówienia. Może w przyszłości coś będę kombinował z tematem.

Annaaa12

Posty: 8

 
Myśmy meble do kuchni kupowali od ludzi z Adolux (adolux-meble.pl). Terminowe wykonanie, wszystko się zgadza z tym co było na projekcie. Kuchnię mamy w mieszkaniu nie za dużą, więc z meblami trzeba było trochę pokombinować żeby cały wystrój miał ręce i nogi a przy okazji jeszcze atrakcyjnie wyglądał. Dali radę, kreatywni ludzie, chyba z kilka koncepcji mi na starcie przedstawili także można było z czegoś wybrać.

propek1

Posty: 3