picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Meble na wymiar

Meble na wymiar

Cześć, czy muszę o czymś szczególnym pamiętać przy zamawianiu szafy przesuwnej na wymiar?

Antekkk

Posty: 1

 
Teraz się robi kuchnie na wymiar w stylu nowoczesnym lub klasycznym. Kontrast w kolorystyce zalecany, ale można też ogarnąć to dodatkami. Ciemniejsze kolory, jak chcesz zmniejszyć wnętrze, a jaśniejsze do optycznego powiększenia. Nie warto przesadzać z błyszczeniem, bo zabrudzenia bardziej widać.

ukrwios

Posty: 5

 
Mam dość klasyczną kuchnię podzieloną w trójkąt roboczy. Wybrałem dwa kolory szafek, żeby trochę kontrastu i oryginalności nadać. Doszła do tego zabudowa wszystkich sprzętów. Chciałem pochować ekspres do kawy, mikrofalówkę, żeby lodówki nie było widać. Zamówienie składałem u producenta http://adolux-meble.pl/. Jedna z najbardziej promowanych marek chyba na Śląsku teraz. Stąd znam. Meble wysokiej jakości.

czdeRRR

Posty: 5

 
Zaprojektowałem w kuchni miejsca na winko, drobną spiżarnię, że niczego nie muszę wynosić do piwnicy. Doszła do tego zabudowa wszystkich sprzętów i wydzielenie specjalnych miejsc do siedzenia dla domowników przy blacie, zamiast standardowej jadalni. Popatrz, bo fajnie to wygląda.

matek562

Posty: 8

 
Dobrze się u mnie sprawdzają systemy obrotowe. Po prostu kręcę w szafkach i wyjmuję, co mi akurat potrzeba. Nie jest drogie w zastosowaniu, a coraz więcej producentów stosuje podobne bajery.

Marioleczka

Posty: 3

 
Z moich doświadczeń wynika, że biała kuchnia najlepiej się sprawdzi w mniejszych nieruchomościach lub tam gdzie kuchnia łączy się bezpośrednio z salonem. Styl japoński, trochę przemieszany z minimalistycznym i skandynawskim. Ewentualnie, jak nie chcesz białych szafek to kremowe. Trochę cieplejsze.

aligator3

Posty: 15

 
Najważniejsza zasada to w kuchni nie oszczędzaj na materiałach. Odporność na wysokie temperatury, zatłuszczenie, zabrudzenia to ważne wskazówki.

edek

Posty: 9

 
Dotykowe otwieranie obowiązkowo. Super sprawa i bardzo pomocna, jak coś trzymasz w rękach, a trzeba jeszcze sięgnąć dodatkowo :)

Kruk

Posty: 3

 
Lepiej, żeby meble kuchenne nie miały rzeźbionych frontów. Im bardziej gładkie przestrzenie, tym lepiej, bo jak zabrudzenia ci zajdą gdzieś to trudno później ogarnąć. Uwierz mi na słowo.

EpIon7

Posty: 17

 
Myślę, że blat kuchenny poniżej 50 cm się w ogóle nie sprawdzi. Im większy, tym lepiej. Możesz też pomyśleć nad rezygnacją z kuchenki gazowej na rzecz takiego stanowiska elektrycznego. Zawsze więcej miejsca na szafkę.

EQP

Posty: 14