picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

kuchnie na wymiar, jaka firma ?

kuchnie na wymiar, jaka firma ?

Robić samemu kuchnie na wymiar czy zlecać firmie? Nie wiem czy łatwo zrobić samodzielnie czy nie? Doradzicie coś?

mniszekk6

Posty: 1

 
Robiłem sam kuchnie i wyszło mi o mnóstwo taniej. Mam trochę wiedzy i sprzętu, wobec tego mogłem sobie z tym poradzić. Jeżeli ktoś nigdy tego nie robił to lepiej dać sobie spokój. Kupicie materiały i je zniszczycie. Wiem, bowiem znajomy już tak raz przekombinował.

Kasiulak23

Posty: 31

 
Mam niesłychanie małą kuchnie i firma wykonała mi wszystkie meble na wymiar. Jestem niesłychanie usatysfakcjonowany. Kuchnią nie jest zagracona, natomiast jednocześnie jest funkcjonalna.. Nie wiedziałem, iż można tak super to wszystko skomponować. Polecam takie rozwiązanie, bo naprawdę sami tego nigdy byście nie zrobili.

Oct714

Posty: 12

 
Wszystkie meble do domu zamawiamy na wymiar. Wtedy wiemy, że wszystko jest dobrze dopasowane. Mam małe mieszkanie i każdy centymetr się dla mnie liczy, dlatego szukamy zawsze firmy do pomocy.

Miki

Posty: 5

 
Mam stare meble zarówno nic nie doradzę. Pamiętają jeszcze poprzednią epokę, lecz źle nie wyglądają. Estetą zresztą nie jestem, wobec tego nie przykładam do tego zbyt licznej uwagi.

Tomcio

Posty: 4

 
Jeśli chcecie zamówić kuchnie na wymiar w Katowicach to tutaj macie namiary https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar/. To firma, która się na tym zna niezwykle dobrze i wykona kompleksowe usługi.

codePerformance

Posty: 12

 
Najczęściej płaci się za metr kwadratowy kuchni, ale wszystko zależne jest od firmy. Ceny? Trudno je określić, bo są bardzo różne. Można zapłacić za kuchnie pięć tysięcy złotych, ale można zapłacić sto tysięcy złotych. Materiały mają wpływ na cenę końcową.

Nemirr56

Posty: 31