picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

meble

meble

Jestem po remoncie dwupokojowego mieszkania. No i siedzę tylko przy biurku i jeszcze łóżko mam :) Nad resztą się zastanawiam i nic ciekawego nie mogę wymyślić. Może dacie jakieś fajne inspiracje? Raczej preferuję styl minimalistyczny.

labuh

Posty: 4

 
Zauważyłem, że teraz jest właśnie deficyt wygodnych foteli i kanap. Wszystko trzeba niestety przetestować przed zakupem, więc zalecam wizytę w salonie producenta.

edmundzio

Posty: 5

 
Jeszcze możesz się zastanowić nad wzięciem mebli używanych tapicerowanych na pchlim targu, a później po prostu zlecisz renowację. Niektóre fajne projekty mebli można znaleźć już tylko na rynku wtórnym, szkoda.

dominik67

Posty: 10

 
Prowadzę siłownię i niedawno rozszerzałem strefę relaksu na recepcji. Wstawiłem kanapę https://www.amakmeble.pl/oferta-mebli/kanapy-wersalki-sofy/kanapy/kanapa-adria.htmlNiezwykle wygodna, człowiek się nie zapada, można naprawdę długo siedzieć bez dyskomfortu. Zastanawiam się, czy sobie do domu nie wziąć. Jeszcze obserwuję. Samodzielnie zamontowałem. Doszła bezpiecznie, niczego nie brakowało. No i właśnie zawsze wolałem zamawiać od producenta mebli bezpośrednio, a nie od pośredników. Znacznie lepsza jakość współpracy.

Aniusiaaa1

Posty: 8

 
Zamawiaj wszystkie meble w jednym miejscu. To się sprawdza, bo dostaniesz solidne rabaty. Niestety nie wszystkie sklepy meblowe posiadają wszystkie kategorii mebli do mieszkania, a szkoda, bo to by ułatwiło zdecydowanie życie klientom ;)

czerław3

Posty: 10

 
Meble to się bierze zawsze bezpośrednio od producenta. Do tego dopytaj, co gwarancja obejmuje, czy wszystko, czy tylko konkretne elementy. Naprawdę różnie z tym bywa.

TomekK

Posty: 4

 
Meble ze stalowymi elementami na pewno charakteryzują się większą trwałością. Niestety to droższe rozwiązanie. Unikaj moim zdaniem tanich plastików, bo naprawdę niesolidna sprawa, szybko się niszczą.

benia

Posty: 3