picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

meble kuchenne szczecin, polecicie ?

meble kuchenne szczecin, polecicie ?

Witam serdecznie. Może toś tutaj zna jakieś dobre biuro projektowania wnętrz ze Szczecina? Liczę na Waszą pomoc :)

BMGMIREK

Posty: 1

 
Daj namiary, bo my też pilnie potrzebujemy generalnego remontu i indywidualnego projektu kuchni. Nie zależy nam na jakimś super projekcie. Chodzi o praktyczne nieduże meble, które pomieściłyby wszystko i żeby człowiek mógł wygodnie gotować :) Jak znasz dobrą firmę w Szczecinie, napisz. Z góry dziękuję.

pawel253

Posty: 5

 
Wiem, co to znaczy szukać zaufanego projektanta wnętrz :) Polecam tego usługodawcę https://conceptforhome.pl/projekty-kuchni. Robią cudowne meble kuchenne w zabudowie. Działają w Szczecinie.

serwus

Posty: 11

 
Kuchnia na wymiar uratowała nam życie. Wiecie, nawet znalazłam w niej miejsce do pracy przy komputerze, a wcześniej nie było mowy, żeby dwie osoby przygotowywały posiłek, bo się wchodziło jeden na drugiego. W Szczecinie jest dużo ciekawych ofert również pod kątem ceny.

Fifeczek2

Posty: 12

 
Nie ukrywam, iż taka kuchnia też jest moim marzeniem. Mam jednak obawy co do budżetu. Może najpierw zlecimy sam projekt mebli kuchennych. A potem poszukamy w Szczecinie wykonawcy.

Wwalczuś

Posty: 25

 
Meble kuchenne na zamówienie to rzeczywiście super rozwiązanie. W naszym wypadku, bo kuchnia jest dość duża, trzeba się liczyć ze sporym wydatkiem. Szukam tanich ofert ze Szczecina. Zależy mi na usługodawcy, który zna się na rzeczy, a poza tym na kimś, kto nie ma wygórowanych cen.

propek1

Posty: 11

 
Mnie podobają się minimalistyczne aranżacje i dlatego przeglądam je najczęściej. Meble kuchenne, na jakie się zdecyduję, koniecznie muszą być funkcjonalne. Interesują mnie wszelkie praktyczne systemy. Co ważne, muszę mieć pewność, że projektem zajmie się dobra firma ze Szczecina.

VjakV

Posty: 22

 
Co to za firma? Chętnie skorzystam, jeśli będzie mi odpowiadała pod kątem kosztów :) Wiem, że taka kuchnia na wymiar w Szczecinie to niemałe pieniądze. I tak będę musiał pomyśleć nad dużo praktyczniejszym rozwiązaniem, niż mamy teraz. Więc może lepiej zapłacić fachowcowi i nie bawić się w projektanta i wykonawcę :D

Lalka

Posty: 26

 
Biało-czarna kuchnia nie musi być zimna. To zależy, które będziesz mieć oświetlenie i dodatki. Sama zleciłam właśnie taki indywidualny projekt kuchni i udało mi się odszukać w Szczecinie sprawdzone studio, które spełniło oczekiwania :D

Wygodniś22

Posty: 14