picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Meble na wymiar Chorzów

Meble na wymiar Chorzów

Cześć, macie namiar na kogoś w Chorzowie do wykonania mebli na wymiar? Skończyłem remont mieszkania, ale kuchni nie miałem, jak zrobić od razu, więc się temat przesunął, a poprzedniego wykonawcę można powiedzieć straciłem przez drobny konflikt.

Yuri20

Posty: 1

 
Bardzo dobrze doradzają przy projektowaniu mebli kuchennych na wymiar w http://www.adolux-meble.pl/. Korzystałem z ich wszystkich wskazówek przed złożeniem zamówienia. Przejrzałem dokładnie katalog to robią dosłownie w dowolnym stylu. Możesz sobie spokojnie połączyć metalowe elementy ze szklanymi, drewnianymi, co tylko chcesz. Kuchnia dobrze wypada na tle konkurencji. Jeżeli chodzi o Śląsk to moim zdaniem czołówka producentów mebli.

olidaks

Posty: 14

 
Zawsze możesz też częściowo zamówić. Blat jest ogólnie w kuchni najważniejszy, do tego strefa zlewozmywaka. Tutaj musi być absolutny porządek, żeby nic się pod nieobecność nie zalęgło :)

tigra32

Posty: 7

 
Warto poszukać inspiracji też, bo masz fajne połączenia kolorystyczne. Kuchnia na kontrast kolorystyczny w wysokiej zabudowie spoko wypada. O fronty też zadbaj, sprawdź niezależnie wykonanie mebli. Można to zlecić za grosze właściwie.

Ptaszek

Posty: 3

 
Szafy to najlepiej się z lustrami dodatkowo zabezpieczonymi zamawia. Nie dość, że zwiększasz funkcjonalność to lustro ci optycznie powiększa przestrzeń w nieruchomości.

Julian

Posty: 4

 
Kuchnia jest zawsze podzielona na pewne strefy i zależy, jak dużo czasu spędzasz na przygotowaniu posiłków, czy masz rodzinę. Jak dla singla to nie opłaca się, aż tak inwestować. Wystarczy tylko blat dopasować dobrze do wzrostu, bo jak za niski to strasznie plecy bolą.

Laleczka

Posty: 14

 
Też uważam, że opieka serwisowa nad meblami się przyda. Ogólnie ceny pospadały w ostatnim roku, wiadomo, ale kontakt do dobrego producenta i tak warto sobie zapisać. Będzie niedługo powrót ludzi do zamówień, więc już przydałoby się rezerwować terminy.

Ania

Posty: 7

 
Możesz w szafki cargo zainwestować, bardzo się przydają. Masz też obrotowe, czy niestandardowe możliwości konfiguracji wyposażenia w środku takiej szafki, więc tym bardziej się zwiększa potencjał.

pawel253 

Posty: 2