picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Meble Ostrów Wielkopolski

Meble Ostrów Wielkopolski

Witam, chciałbym zamówić córce do nowego mieszkania w prezencie ekskluzywne meble kuchenne, do tego ergonomiczne. Szukam obecnie producenta mebli kuchennych na wymiar. Przydałby się kontakt we Wrocławiu, ewentualnie w okolicach. Zależy mi bardzo na projekcie kuchni nowoczesnej. Liczę na Państwa odpowiedzi.

wisła1905

Posty: 3

 
Pamiętaj, żeby w aranżacji kuchni w mieszkaniu nie zastawiać za bardzo strefy, gdzie elementy należą do spółdzielni mieszkaniowej, bo w razie awarii trzeba będzie niszczyć, a niekoniecznie otrzymasz zwrot ze względu na zaniedbanie projektowe. Miałem z tym kiedyś problem, dlatego uprzedzam.

namok

Posty: 8

 
Mam kuchnię na poddaszu i wchodziło w grę tylko zamawianie elementów od producenta. Zwróć uwagę na wstępne projektowanie kuchni, a później zleć nadzór autorski.

Jasia2322

Posty: 5

 
Mam kuchnię na bazie sosny ryflowanej przecieranej od meblejanas.eu. Wskazuję producenta z prostego powodu. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie ukierunkowanie na wykończenie najmniejszych detali. Po transporcie i montażu na meblach nie pozostało nawet jedno mikro – uszkodzenie. Zawieszki szafek pięknie zamaskowane, w pełni cichy domyk we wszystkich szafkach, ergonomicznie rozłożone strefy kuchni, bo zależało mi na oszczędności przestrzeni.

wiesław11

Posty: 4

 
Wiem, że teraz sporo osób wybiera zabudowy kuchni „od dołu do góry”. Przy suficie jednak jest moim zdaniem już trochę za wysoko i trzeba rozegrać aranżację systemowo lub wykombinować alternatywny system otwierania szafek.

grzes3345

Posty: 13

 
Wykorzystaj przy projektowaniu kuchni ideę „trójkąta roboczego”. Od siebie dodam, żeby dobrze zabudować lodówkę ze strefami wentylacji.

dzejs

Posty: 23