picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

platforma terapeutyczna, polecicie ?

platforma terapeutyczna, polecicie ?

Nie mogę zapanować nas synem trzynaście lat. Groźby i prośby nie pomagają. Co zrobić? Gdzie się zgłosić?

Cybooor

Posty: 2

 
Psycholog to musi mieć mocną psychikę żeby wysłuchiwać tych problemów ni nie zwariować. Nie chciałbym się czymś takimi nigdy w życiu zajmować.

Klarka34

Posty: 12

 
Jeżeli mam problem to zgłaszam się na psychoterapię online. Pomagają mi i mam problem rozwiązany. Sam sobie nie radze, dlatego wole korzystać z pomocy kogoś, kto będzie w stanie mi udzielić rad.

namok

Posty: 11

 
Moje dziecko sprawia mi też kłopoty, ale jakoś ostatnio mu przeszło. Powoli z tego wyrasta, ale wiem, iż brata syn niestety źle skończył, bo rodzice nic z tym nie zrobili. Gdybym widział, iż dzieje się coś nie tak z dzieckiem i jest to poważne to od razu udałbym się z tym do psychologa. Nie ma, na co czekać.

miasto13

Posty: 11

 
Kilka tygodni temu korzystałem z pomocy psychologów i czuje się lepiej. Problem był w innym miejscu niż mnie się wydało. Nigdy bym na to nie wpadł, dlatego polecamy kontakt z takimi doświadczonymi osobami.

codePerformance

Posty: 18

 
Najlepszych psychoterapeutów online można spotkać na stronie https://rozwiazaniaistnieja.pl. Sporo osób potwierdza, że rzeczywiście się znają na rzeczy. Nie korzystałem z nich, natomiast znajoma korzysta. Jej syn daje jej w kość, zatem zgłosiła się po pomoc.

kikiriki2k

Posty: 9

 
Na szczęście nie musze korzystać z pomocy specjalistów, ale wielu osobom by się to przydało. Zwłaszcza tym, których mijam jadąc samochodem do pracy.

WTFurdoin

Posty: 2

 
Każdy przypadek jest inny, dlatego najlepiej jest zgłosić się do gabinetu terapeutycznego online. Wtedy dowiemy się czy jest dobrze czy jednak źle. Może wystarczy kilka rozmów, a może trzeba będzie nam przepisać leki? Niech ekspert się tym zajmie, a wtedy będziemy pewni, że to właściwa metoda leczenia.

mamuska

Posty: 17

 
Mieszkam w małej miejscowości i każdy o każdym wszystko wie. Dla mnie terapia przez Internet to najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązanie. Polecam, bo naprawdę bardzo mi pomogli. Nawet nie sądziłem, że to wszystko będzie takie łatwe. Znają się na tym trzeba przyznać.

Zdzichu

Posty: 2