picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

podolog Warszawa, polecicie ?

podolog Warszawa, polecicie ?

Mam problemy ze stopami i przydałbym mi się jakiś gabinet podologiczny. Potrzebuje specjalistę, który się na tym zna.

Marko

Posty: 1

 
Miałem rogowacenia na stopach, lecz podolog z Warszawy naprawdę mi pomógł. Miałem mnóstwo do zrobienia ze stopami, a nawet o tym nie wiedziałem. Według mnie należałoby było pójść tam.

Julian

Posty: 8

 
W jednym z gabinetów wykonywałem różne zabiegi. Jest również możliwy pedicure leczniczy w Warszawie. Znajdę niedługo namiary to Wam je dam. Przy stopach trzeba uważać i oddawać je w ręce kogoś kto naprawdę ma bardzo duże doświadczenie. Wtedy będą z tego najlepsze, ale i najbezpieczniejsze efekty.

Marioleczka

Posty: 10

 
Każdy ma własne sposoby leczenia. Są takie problemy jakie można rozwiązać samemu domowymi metodami. Na nieszczęście jest dużo poważniejszych problemów i wtedy czekanie i kombinowanie coś samemu nie ma żadnego sensu.

AgnieszkaM

Posty: 18

 
Każdy ma swoje metody leczenia. Są takie problemy które można rozwiązać samemu domowymi metodami. Niestety jest wiele poważniejszych problemów i wtedy czekanie i kombinowanie coś samemu nie ma żadnego sensu.

propek1

Posty: 9

 
Często chodzę do dobrego podologa w Warszawie, bo dbam o swoje stopy i paznokcie. Nie wszystko widać, bo przecież się na tym nie znamy, dlatego lepiej niech zrobi to specjalista.

dominikk6

Posty: 5

 
Jest podolog w Warszawie na Ochocie i tutaj https://podogabinet.pl macie ofertę. Byłem tam i jestem faktycznie niezmiernie zaspokojony z wszystkich zabiegów.

Julian

Posty: 6

 
Raz na pół roku chodzę do podologa w Warszawie i jestem zadowolony. W ten sposób można uniknąć wile kłopotów. U mnie zazwyczaj problemem są odciski. Przeważnie po wakacjach mam z nimi problemy. Buty mam wygodne, lecz zawsze jakiś chociaż mały odcisk musi mi się gdzieś wykonać. Podolog mi wtedy pomaga.

Boss

Posty: 3

 
U mnie problemy z odciskami to norma. Idę do podologa i wycina je, a wychodzą w drugim miejscu. Nigdy chodzę w wygodnych butach, ale jakoś to nic nie daje. Już mi się znudziło chodzenie do podologa, bo wydaje kasę, a problem bardzo często powraca do mnie.

syrena88

Posty: 9

 
Częstokroć chodzę do dobrego podologa w Warszawie, bo dbam o własne stopy i paznokcie. Nie wszystko widać, bo przecież się na tym nie znamy, dlatego lepiej niech zrobi to specjalista.

Prometeusz172

Posty: 21