picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Invisalign, zna ktoś ?

Invisalign, zna ktoś ?

Witam. Czy jesteście w stanie powiedzieć mi cokolwiek na temat metody prostowania zębów Invisalign?

anna_00

Posty: 1

 
Od kilku dni czytam wypowiedzi na temat metody leczenia zgryzu Invisalign. Przyznam szczerze, że jestem bardzo zadowolony z dotychczasowych opinii pacjentów. Kusi mnie to, aby podjąć leczenie ortodontyczne, ale zbieram jeszcze pieniądze.

syrena88

Posty: 11

 
Invisalign cenowo to metoda leczenia ortodontycznego, która jest ewidentnie droższa od zwykłych aparatów metalowych. Jej podstawowy atut? Moim zdaniem niewidoczność.

Ronek

Posty: 3

 
Nie narzekałem na wybór, gdy chodziło o metodę leczenia wady zgryzu Invisalign Śląsk. Posiada ją w ofercie minimum 5-10 solidnych klinik. To korzystne.

Kitas

Posty: 6

 
Posiadam przezroczysty aparat na zęby i jestem z niego bardzo zadowolony. Dodam, że zostało mi około roku leczenia - przynajmniej w ten sposób twierdzi mój ortodonta. Jestem przekonany, że kluczem do sukcesu jest podjęcie współpracy z solidną kliniką ortodontyczną.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Polecam niewidoczne nakładki na zęby, które odszukałem u nich: niewidocznyaparat.pl. Wbrew powszechnej opinii były one dostępne w satysfakcjonująco niskich cenach.

namok

Posty: 9

 
Moja mama zdecydowała się na to, aby wykorzystać możliwości, jakie oferuje aparat Invisalign. Teraz ja zastanawiam się nad podobną inwestycją we własny wygląd, bo wręcz rodzinnie mamy kłopoty z krzywym zgryzem. Kilka tysięcy złotych to nie jest zaporowa cena.

oligard

Posty: 13

 
Chciałem założyć aparat ortodontyczny, niemniej jednak obawiałem się jego wyglądu. Tymczasem mój problem wyeliminował niewidoczny aparat, który już od niedawna posiadam.

pawel253

Posty: 5

 
Poszukuję aparatu ortodontycznego. Niedawno zainteresowała mnie metoda leczenia krzywego zgryzu Invisalign cena jej była jednakże wyższa niż normalnego metalowego aparatu.

czartoryski

Posty: 14

 
Od paru dni czytam wypowiedzi na temat metody leczenia zgryzu Invisalign. Przyznam szczerze, iż jestem niesłychanie zadowolony z dotychczasowych opinii pacjentów. Kusi mnie to, aby podjąć leczenie ortodontyczne, natomiast zbieram jeszcze pieniądze.

Dobruśw90

Posty: 3