picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Żylaki odbytu Wrocław

Żylaki odbytu Wrocław

Cześć dziewczyny, podobno powszechny problem, czyli hemoroidy po porodzie u mnie wystąpił. Nie mam na razie pomysłu, co z tym fantem zrobić, dlatego proszę o pomoc. Może jest tutaj kobieta, która przechodziła coś podobnego i mi podpowie?

bydlus

Posty: 1

 
Najpierw wypadałoby się zgłosić do zaprzyjaźnionego ginekologa, a później ewentualnie wspólnie wytypować klinikę, która się specjalizuje w leczeniu schorzeń proktologicznych.

Alaneq

Posty: 4

 
Jak masz coś z żylakami odbytu to absolutnie niczego ciężkiego nie podnoś i zrezygnuj na jakiś czas z dużej aktywności fizycznej. Praca fizyczna absolutnie odpada, bo można się mocno uszkodzić.

waleria

Posty: 9

 
No niestety przy proktologicznych chorobach to trzeba od ręki zmienić dietę. Żadnego pieczywa, bo teraz robią nie wiadomo co tak naprawdę. Eliminacja słodyczy najlepiej. Warzywa i owoce, do tego mnóstwo wody.

Gruba_rrr

Posty: 5

 
Jeszcze warto przyjmować zgodną anatomicznie sylwetkę podczas wypróżniania. Możesz znaleźć takie urządzenia, stojaki, które to ułatwiają. O wiele lepiej człowiek się czuje na brzuchu później.

Oct714

Posty: 11

 
Otyłość i brak aktywności fizycznej to praktycznie zawsze problem z żylakami odbytu. Bardzo podstępne schorzenie, bo na początku człowiek myśli, że samo przejdzie, a tylko się pogłębia.

wiesław11

Posty: 4

 
Podobno jest w Polsce plaga hemoroidów przez siedzący tryb życia i postępującą otyłość, nawet wśród młodych ludzi.

nevya22

Posty: 17

 
We Wrocławiu możesz przejść zaawansowane leczenie proktologiczne, właściwie wszystkich spotykanych schorzeń w https://www.proctomed.pl/. W mojej rodzinie leczono tam infekcje skórne w okolicy odbytu, u babci torbiel włosową, a u żony hemoroidy po porodzie. Jeden z naszych zaufanych kontaktów i prawdopodobnie mamy w rodzinie naleciałości genetyczne związane z podobnymi schorzeniami. Przyjmują nawet w soboty, do południa zdaje się, więc nawet na dojazd jest ok po wcześniejszym uzgodnieniu.

benia

Posty: 2

 
Dobrze jest chodzić do toalety od razu, jak jest parcie na stolec. To znacznie poprawia pracę organizmu i ogranicza rozwój niektórych chorób proktologicznych.

matek562

Posty: 8