picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Leczenie hemoroidów

Leczenie hemoroidów

Cześć, szukam najlepszych metod na hemoroidy, ewentualnie polecane kliniki w Jeleniej Górze. Niestety w rodzinie ostatnio pojawiły się podobne problemy, a boimy się poważniejszych operacji.

zenek744

Posty: 2

 
Najgorsze, co możesz zrobić to za późno pójść na diagnostykę. Wiem, że wstydliwy problem, ale lekarze w tej materii są raczej dość empatyczni. Tak mi się wydaje.

Klarka34

Posty: 34

 
Gumkowanie hemoroidów bardzo krótko trwa, a powrót do normalnych aktywności zajmuje niecały tydzień. Tak było przynajmniej w moim przypadku.

ojojoj56

Posty: 2

 
Maści i czopki faktycznie mi pomogły, ale miałem można powiedzieć początki schorzenia. Wiem, że miałem też leki związane z poprawą stanu naczyń krwionośnych. Terapia nie jest droga, a dość szybko działa.

lalunia333

Posty: 2

 
Kto nie miał problemu z hemoroidami ten nie zrozumie, co znaczy piekło siedzenia :) No, teraz to się mogę pośmiać, ale jak planowałem leczenie to nie było za wesoło. Krew mi leciała często z odbytu. Straszna sprawa. Gdzie znalazłem pomoc? W https://www.proctomed.pl, Jelenia Góra. Warto kontakt zapisać i się skontaktować. Raz, że bez operacji można się leczyć poważnej i bez specjalnych przygotowań. Lekarz pod telefonem, mocno empatyczni ludzie i po ludzku podchodzą wiadomo do wstydliwej sprawy. Na pierwszej wizycie naprawdę grubo ponad 30 minut mi wyjaśniał lekarz pewne kwestie, których nie do końca rozumiałem. Bałem się wiadomo, ale ok, zrozumiałem i się uspokoiłem. Już później z górki wszystko. Nie wiem, czy jest o nich jakakolwiek negatywna opinia. Nie sądzę :)

edziu

Posty: 2

 
W ciąży miałam ostre problemy właśnie z okolicach odbytu, ale udało się opanować profilaktyką, ćwiczeniami, miałam dobrego lekarza, też dostępnego na telefon. Doraźna pomoc jest bardzo dobra.

Babeczka

Posty: 6

 
Jak masz już świąd to obowiązkowo do lekarza, bo z hemoroidami to naprawdę nie ma żartów. Przeżyłem uczucie niepełnego wypróżnienia. Po prostu koszmar.

Japoniecek

Posty: 19

 
Miałem długo nieleczone nadciśnienie tętnicze i dostałem w prezencie problem z hemoroidami. Trochę trwało, zanim doszedłem do siebie, ale też wizyta u kardiologa przy okazji nie zaszkodzi.

Czarek

Posty: 19