picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Polski lekarz w Londynie

Polski lekarz w Londynie

Hej, potrzebuję polskiego pediatry w Londynie. Ktoś coś? Gdzie jeździcie do lekarza z dziećmi? Zależy mi na szybkiej rezerwacji wizyty bez jakiegoś czekania itp. .

Kitas 

Posty: 1

 
Raz tłumaczyłem anglikowi że mam problem z zatokami to mnie skierował na badanie moczu...oj ciężko się czasami porozumieć mimo że angielski wcale nie jest językiem jakimś szczególnie skomplikowanym.

syrena88

Posty: 3

 
Ja jestem osobiście zadowolona z tego jak działa sluzba zdrowia w UK, lepszy sprzęt, mniejszy problem z dostępnością do specjalistów. Mają dużo lekarzy zza granicy, w tym z Polski ale też z Indii i jeszcze bardziej egzotycznych rejonow swiata.

dyduś23

Posty: 8

 
Londyn jest tak ogromnym miastem, że często żeby dostać się do naprawdę dobrego specjalisty to trzeba trochę na dojazd przeznaczyć czasu, ale warto. Z drugiej strony metro ułatwia sprawę, jest trochę więcej nitek niż w Warszawie :D

mniszekk6

Posty: 6

 
Heh, jedynym lekarzem jakiego widzę od czasu do czasu jest dentysta, do żadnego innego nie mam potrzeby chodzić...chociaż i do dentysty też wolałbym nie musieć jeździć bo nawet jak dostaję znieczulenie to i tak mnie wszystko boli.

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o typową przychodnię to polecę Tooting, jeśli chodzi o klinikę to Clapham, na stronie http://polski-lekarz.london jest kontakt w jedno i drugie miejsce. Fajnie prowadzona strona można się dowiedzieć wszystkiego włącznie z cenami za wizyty, badania itp.

propek1

Posty: 7

 
Nie mam pojecia gdzie najlepiej poszukać jakiejś polskich przychodni w Londku, ale na pewno są takie miejsca bo Polaków to ja tutaj spotykam na co drugim skrzyżowaniu, to już jest bardziej polskie niż angielskie miasto ;]

Gubomilaa

Posty: 21

 
Jak wygląda w Anglii służba zdrowia, też są takie kolejki jak w Polsce? Też jest podział na prywatną i służbową, tak jak w Polsce? Chcę wyjechać do pracy tutaj a że trochę choruję to z pomocy medycznej na pewno będę musiala korzystac.

figo

Posty: 3

 
Mieszkam w Uk od niedawna i dopiero się przyzwyczajam powoli do tego kraju do zwyczajów do ludzi, wszystko jest tutaj inne. U lekarza jeszcze nie byłam ale coś czuję że to będzie dla mnie kolejny szok kulturowy.

codePerformance

Posty: 10