picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

aparaty słuchowe lublin, gdzie ?

aparaty słuchowe lublin, gdzie ?

Potrzebny mi aparat słuchowy z Lublina. Chodzi o to żeby firma była na miejscu i przygotowana na sprzedaż różnych modeli.

Dooog

Posty: 1

 
U mnie badanie słuchu w Lublinie trwało niezmiernie krótko. Specjalista ma specjalne urządzenia, jakie wszystko mierzą. Nie da się aparatu oszukać i pokazuje, w którym stanie jest nasz słuch. Dla mnie to było super rozwiązanie. Jest komfortowe i bezbolesne, wobec tego polecam.

Oklimas

Posty: 4

 
U mojego dziecka audiolog z Lublina odnalazł poważną wadę słuchu. Nikt inny nie wiedział jak to wykonać. Aparat pomógł i dziecko wreszcie normalnie słyszy. Jestem niezmiernie zadowolona, bo wszystko wróciło do normy.

Iwona3

Posty: 5

 
Polecam wszystkich audiologa z Lublina ze strony www.oto-medyk.pl/poradnia-audiologiczna. Można liczyć na specjalistyczną pomoc i to bez kolejek. Dopasowali mi idealnie aparat słuchowy. Od razu moje życie jest lepsze.

Dzidzia

Posty: 5

 
Zasadniczo audiolog w Lublinie bada wszystko, co związane ze słuchem. Nawet, jeśli są jakieś małe wady to można je wcześniej wykryć. Dzisiaj wiele dzieci ma problemy ze słuchem, ale rodzice nawet o tym nie wiedzą. Profilaktycznie przydałby się tak wizyta u specjalisty. Dużo nie kosztuje, a można się dowiedzieć, co ze słuchem się dzieje.

wigry00

Posty: 7

 
Moja ciotka nosi aparat słuchowy, niemniej jednak jakiegoś starszego typu. Nie za mnóstwo jej to daje albo ma słabe baterie. Nie wiem. Ma już swoje lata to może nie chce sporo rzeczy słyszeć. U nas w rodzinie problemy ze słuchem ma mnóstwo ludzi, niemniej jednak mało, kto zakłada aparat. Mało, kto chodzi tez na fachowe badania.

codePerformance

Posty: 15