picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Tabletki na potencje

Tabletki na potencje

Panowie, zwracam się do was raczej z popularnym, ale dla mnie dość niepokojącym problemem. Wszedłem niedawno w nowy związek i niestety w kratkę potencja. W łóżku jakoś mi nie idzie. Faktycznie już nie ten sam wiek, co kiedyś, ale dziwne, że nie dam rady. Czy używacie czegoś do wspomagania? Nie wiem nawet, czy iść z tym do lekarza szczerze mówiąc.

labuh

Posty: 2

 
Może wypadałoby też zadbać o optymalny poziom testosteronu, zrobić wyniki krwi, hormonów, bo tutaj też może być przyczyna. U mnie obniżony poziom testosteronu sprawiał naprawdę dużo problemów.

czertu66

Posty: 13

 
Za duża dawka składnika aktywnego w tabletkach na potencję wywołuje dziwny ból głowy, więc trzeba na sobie testować. Z reguły i tak każdy lekarz przypisuje najmniejsze dawki.

wisła1905

Posty: 10

 
Bez recepty można oczywiście wziąć takie tabletki, tylko jak masz jakieś problemy ze zdrowiem to lepiej jednak przejść się do lekarza. Z kardiologiem też wypada pogadać.

TomekK

Posty: 2

 
Na pewno dyskretnie pakują tabletki na potencję w https://potencja.net.pl/ i nie miałem z tym u nich problemu. Cialis ogólnie używam, od dawna. Chyba najlepsze dla mnie tabletki, bo wystarczy mi jedna z reguły na 2-3 dni, a czuję ciągle delikatne pobudzenie i jak dochodzi do zbliżenia to nie biegnę do domowej apteczki. Bardzo ciekawa sprawa i uzupełnienie dla każdego aktywnego seksualnie mężczyzny.

Marioleczka

Posty: 3

 
Trochę zażartuję, ale jak idziesz do łóżka z kobietą, która ci się nie podoba to nawet tabletka tutaj nic nie pomoże. Trzeba też się dobierać w miarę atrakcyjnie. To jest bolączka wielu facetów, że biorą cokolwiek :P

wanda77

Posty: 10