picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

łóżko rehabilitacyjne, gdzie ?

łóżko rehabilitacyjne, gdzie ?

Żona będzie przez dwa miesiące unieruchomiona i potrzebne mi łóżko rehabilitacyjne, ale takie w pełni profesjonalne. Skąd takie łóżko wziąć?

serwus45

Posty: 1

 
Bez kłopotów można wynająć łóżka rehabilitacyjne. Ceny są bardzo inne. Wszystko będzie zależne od tego, jaki to model i które ma wyposażenie. Na pewno na cenę wpływ ma okres wynajmu. Trzeba kontaktować się z firmą, a oni wszystko nam bardzo dokładnie wytłumaczą i wyliczą.

Warszawiak

Posty: 2

 
My wypożyczaliśmy łóżko rehabilitacyjne w firmie https://wypozyczalnia-lozek-krakow.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mają łóżko 210x100cm, które jest w stu procentach bezpieczne i łatwe w codziennym użytkowaniu.

Boss

Posty: 4

 
Moja babcia ze dwadzieścia lat temu miała łóżko ze szpitala. Wówczas nie było innej opcji. Leżała w nim kilka lat i potem wróciło do szpitala ponownie. Znajoma nam to wszystko załatwiała, ale nie wiem ile mogło to wtedy kosztować. Ceny były różne.

andrew66

Posty: 12

 
Jeżeli konieczna jest krótka rehabilitacja to lepiej odwiedzić firmę, jaka zajmuje się wypożyczaniem łóżek rehabilitacyjnych, bo w ten sposób dostaniemy najbardziej korzystną ofertę. Firma zna się na rzeczy i dostarczają swoim transportem łóżko do domu. My tylko czekamy aż przyjadą i wszystko u nas zamontują. To się opłaca.

Yuri20

Posty: 11

 
Mam teraz łóżko ortopedyczne z firmy. Według mnie to się bardzo opłaca. Nie trzeba kombinować i szukać po znajomych czy nie mają takiego łóżka. Firma wszystkim się zajęła. W ciągu jednego dnia łóżko było wniesione na górę. Wszystko ustawili i nauczyli mnie jak je obsługiwać. Warto na takiej firmie polegać.

Marioleczka

Posty: 9

 
Teraz jest tak dużo możliwości, że każdy znajdzie dla siebie rozwiązanie. Jeśli wiemy, że osoba ma leżeć w łóżku latami to lepiej kupić, ale jeśli to na krótki czas to lepszy jest wynajem.

21gregorek

Posty: 4

 
Teraz jest tak dużo szanse, iż każdy znajdzie dla siebie rozwiązanie. Jeśli wiemy, iż osoba ma leżeć w łóżku latami to lepiej kupić, ale jeżeli to na krótki czas to lepszy jest wynajem.

PucH2

Posty: 18

 
Dawniej, jeśli nie miało się kogoś znajomego w szpitalu to nie było szans na łóżko rehabilitacyjne. Obecnie jest zdecydowanie o wiele niezwyklej prosto.

dobryrd

Posty: 2

 
Wybór firm, jakie oferują łóżka szpitalne jest niesłychanie dużo. Trzeba koncentrować się na tym, jaka jest jakość tych łóżek. Mają być współczesne i bezpieczne. Byłoby dobrze gdyby posiadały regulowaną cześć podnóżka czy tułowia. Liczy się również to żeby była możliwość regulacji ich wysokości. Wtedy mamy łóżko niesłychanie łatwe w obsłudze.

radziomil

Posty: 39