picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

bezbolesne leczenie zębów gliwice, znacie ?

bezbolesne leczenie zębów gliwice, znacie ?

Witam serdecznie. Mam pytanie o jakiś dobry gabinet stomatologiczny, w którym jest zapewnione bezbolesne leczenie zębów w Gliwicach.

Boss

Posty: 1

 
O to naprawdę ciekawy sposób na lęk związany z zastrzykami. Teraz to coraz lepsze rzeczy wymyślają w gabinetach stomatologicznych. W wielu z nich można wykonać rtg panoramiczne w Gliwicach, a nawet zdjęcia 3d. Oczywiście tanio nie jest, ale wiadomo, że zęby ma się na całe życie i trzeba o nie dbać :D

EpIon7

Posty: 15

 
Dla mnie najistotniejsze jest bezbolesne leczenie zębów w Gliwicach. Nie wyobrażam sobie przy jakimś trudniejszym wypadku, żebym miała poddać się leczeniu zęba bez żadnego znieczulenia. Mnie lekarz zaproponował znieczulenie prądem.

michrz

Posty: 14

 
Nie ma to jak udać się do stomatologa w Gliwicach, który ma fachowy gabinet i jest profesjonalnym lekarzem. Już minęły czasy, kiedy dentyści robili na łapu capu. Teraz wszystko musi być dobrze zdiagnozowane i odpowiednio podjęte leczenie. A tak poza tym teraz mnóstwo jest rzeczywiście ciekawych nowości jak na przykład prześwietlenia skanerem wewnątrzustnym.

Modniś

Posty: 3

 
Na pewno nie zgłoszę się do dentysty, który nie zrobi mi kompleksowej diagnostyki, bo już raz tak miałem i niestety potem to tylko ja żałowałem. Generalnie w Gliwicach jeszcze nie znalazłem się w gabinecie, który do końca by mi odpowiadał.

Hoteowo24h

Posty: 15

 
Jeśli zależy wam na najlepiej wykonanych implantach w Gliwicach, to polecam tego dentystę https://dentysta.eu/o-gabinecie. W placówce mają nowoczesny sprzęt i zatem potrafią dokładnie zaplanować całe leczenie. W poniektórych miejscach rzeczywiście nie jest tak dobrze jak tutaj. Zanim zdecydowałam się na zabieg, przestudiowałam wiele ofert :)

amrmas22

Posty: 3

 
Jeżeli masz cel robić implanty, to powiem ci, iż najlepiej sięgnąć z usług, gdzie doktor ma w swoim gabinecie rtg zębów w Gliwicach i może od razu dokonać stosownej oceny stanu zdrowia jamy ustnej. Bez właściwej diagnostyki implant może być nietrwały.

djramu

Posty: 18

 
Jeżeli chodzi o bezbolesne leczenie zębów w Gliwicach, to jaki gabinet polecacie i komu tu zaufa, skoro każdy stomatolog reklamuje się, że jest najlepszy :) Szukam placówki stomatologicznej dla całej rodziny, w tym również dla dziecka, więc koniecznie musi być leczenie bezbolesne i bezstresowe.

Yuri20

Posty: 6

 
To zależy, co robisz z zębami. Drobne wypełnienia zębów z tyłu można zrobić na fundusz, niemniej jednak ja i tak zawsze wolałem dopłacić do lepszego wypełnienia, wiedząc, że będzie na lata. Poza tym teraz czeka mnie zrobienie implantów w Gliwicach i tak właśnie wchodzę na różne fora i piszę, dowiadują się, jak to jest z tymi cenami.

Kitas

Posty: 17

 
Mój dentysta w Gliwicach to chyba w takim układzie najlepszy skarb, jaki mi się trafił :) Zanim podjął leczenie, wykonał szereg badań i właśnie też tomografię cbct, o której piszesz, bo to najlepszy sposób na zaplanowanie leczenia.

bartek33

Posty: 4