picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Zabiegi medycyny estetycznej Katowice

Zabiegi medycyny estetycznej Katowice

Dziewczyny, chciałabym sobie powiększyć usta kwasem hialuronowym i już naprawdę nie wiem, czy warto, a jeśli tak, to gdzie zrobić to w Katowicach? Proszę o opinie osoby, które powiększały usta.

Miki789

Posty: 1

 
Polecam wybrać się do dr Izabeli Lenartowicz do MedEstetica w Katowicach http://medestetica.com.pl/ . Ceny nie są wygórowane, a można wykonać różnego rodzaju zabiegi i uwierz mi, że będziesz wyglądała o niebo lepiej. Polecam głównie mezoterapię igłową – super napina i odświeża skórę.

Fanatyk

Posty: 2

 
Powinnaś pójść do dobrego lekarza dermatologa, a jak już naprawdę największy specjalista Ci nie pomoże, to nie pozostaje Ci nic innego, jak po prostu zacząć leczenie laserem albo chodzić często do dermatologa na te głębokie peelingi medyczne.

basiulka45

Posty: 10

 
Może rób sobie peelingi w domu, co 2 albo 3 dni. To jest zawsze jakieś rozwiązanie.

namok

Posty: 15

 
Musisz przez cały czas smarować się filtrem 50. Inaczej nie dasz rady, bo za parę lat będziesz wyglądała, jak w cętki. Wiem, co mówię, bo moja mama lubiła się opalać, a teraz ma pełno przebarwień i to nie tylko na twarzy, ale też na rękach, na ramionach i na plecach.

Marioleczka

Posty: 6

 
Mam tyle samo lat co Ty i nie wiem, jak wyglądasz, ale ja jestem przerażona swoim wyglądem, bo skóra wisi mi dosłownie na policzkach i na szyi tak, jakby coś ją rozciągało. Już nie wierzę w to, że da się coś zrobić kremem czy maseczką.

Marioleczka

Posty: 4

 
Ja jestem wielką fanką botoksu. Nie wiem, dlaczego ludzie tak mylnie postrzegają zabieg z botoksem i wydaje im się, że botox to takie sztuczne wypełnienie twarzy. Wcale nie, botoksu w ogóle nie widać, tylko fajnie wygładza nam zmarszczki. Ja robiłam lwią zmarszczkę i jest prawie niewidoczna.

Czarek

Posty: 14

 
Zgadzam się co do kremu z filtrem, ale wydaje mi się, że tutaj problem jest głębszy.

DiD3K

Posty: 16