picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Zabiegi medycyny estetycznej Katowice

Zabiegi medycyny estetycznej Katowice

Dziewczyny, chciałabym sobie powiększyć usta kwasem hialuronowym i już naprawdę nie wiem, czy warto, a jeśli tak, to gdzie zrobić to w Katowicach? Proszę o opinie osoby, które powiększały usta.

Miki789

Posty: 1

 
Dziewczyny wiecie co, ja też się wybieram, to znaczy planuję, ale w sumie to jeszcze się nie umówiłam. No nie wiem, naprawdę się jakoś boję, bo mi się to kojarzy z intensywną ingerencją w twarz. Trochę mnie pocieszyłyście i przekonaliście, że nie jest tak źle.

Marysia

Posty: 21

 
Tylko peeling medyczny albo trochę ostrzej, czyli dermabrazja, ale po tym nie możesz wychodzić nawet dwa tygodnie. Moim zdaniem się opłaca, szczególnie zimą.

golll45

Posty: 13

 
Masz jakieś oznaki starzenia? Ja bym celowała nie tylko w pielęgnację przeciwstarzeniową, ale też w zabieg, który Ci usunie to, co już masz. Może jakieś głębokie kwasy, tzw. peeling medyczny?

dropss

Posty: 14

 
Mam tyle samo lat co Ty i nie wiem, jak wyglądasz, ale ja jestem przerażona swoim wyglądem, bo skóra wisi mi dosłownie na policzkach i na szyi tak, jakby coś ją rozciągało. Już nie wierzę w to, że da się coś zrobić kremem czy maseczką.

Miluśkooo2

Posty: 14

 
W tej klinice w Katowicach http://lenartowiczclinic.pljest taka pani doktor, która leczy trądzik laserem. To leczenie polega na takich strzałach laserem w twarz i ta twarz jest taka jakby poparzona, nawet jakby przypalona, ale naprawdę goi się wszystko fenomenalnie i później wygląda potem super. Jeśli jesteś już w takiej podbramkowej sytuacji, to ja bym się na Twoim miejscu zdecydowała.

Yuri20

Posty: 8

 
Coraz więcej kobiet wybiera ten kwas hialuronowy. To na pewno jest lepsze, niż wszystkie te operacje plastyczne, które zmieniają rysy. Przynajmniej moim zdaniem kwasem nie można sobie zrobić krzywdy, bo on się po jakimś czasie rozkłada, byleby nie przesadzić.

Nikotymmm

Posty: 3

 
Musisz przez cały czas smarować się filtrem 50. Inaczej nie dasz rady, bo za parę lat będziesz wyglądała, jak w cętki. Wiem, co mówię, bo moja mama lubiła się opalać, a teraz ma pełno przebarwień i to nie tylko na twarzy, ale też na rękach, na ramionach i na plecach.

Yuri20

Posty: 4