picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

stomatolog Londyn

stomatolog Londyn

Hey! Gdzie w Londynie chodzicie do dentysty?? Szukam jakiegoś dobrego gabinetu gdzie by można pojść z dzieckiem. Gdzie mają fajną sympatyczną obsługę I też metody w miarę bezbolesne żeby dziecka dodatkowo nie stresować?

benia

Posty: 1

 
Zwłaszcza dla dziecka wizyta u dentysty bywa traumatyczna. Sam pamiętam jak miałem kilka lat, chyba z 7 i poszedłem do dentysty z mamą to uciekłem z fotela...bo tak mnie bolało :P

Acclaim

Posty: 11

 
Heh, można przeżyć szok kulturowy jak się przyjedzie do Anglii I zaczyna się tutaj swoje nowe życie. Wszystko jest inaczej niż w Polsce, sama opieka medyczna jeśli chodzi o sprzęt dostępność lekarzy - niebo a ziemia.

johncena67

Posty: 10

 
Nie wiem gdzie w Londynie podjechać do dentysty. Mieszkam tu już 4 lata ale jeszcze nie miałem problemów z zębami. Choć nie ukrywam, że na pewno mam kilka zębów do zrobienia ale dopóki mnie nie zacznie nic boleć to nie ruszam tematu .

namok

Posty: 2

 
Nie za bardzo kojarzę lekarzy w Londynie, bo też jeszcze nigdy nie musiałem się leczyć odkąd mieszkam na Wyspach. Raz byłem u dentysty ale to akurat było w Liverpoolu – pomieszkiwałem w mieście Beatlesów przez parę miesięcy.

mati

Posty: 30

 
W UK jest bardzo fajnie rozwiązany system opieki zdrowotnej podobnie zresztą jak system podatkowy jest bardziej przyjazny człowiekowi. Oby Polska poszła w tym kierunku.

Klara323

Posty: 2

 
Ogólnie w dzisiejszych czasach metody zabiegów stomatologicznych są już tak dobre, że w większości przypadków tak nie bolą. Na pewno dużo się poprawiło jak człowiek sobie przypomni jak to wyglądało 20 lat temu i to jeszcze jak człowiek poszedł na kasę chorych...bo prywatnie było już wtedy całkiem okej.

Thaniell

Posty: 27

 
Słyszałem że teraz można już prostować zęby bez tych drucianych aparatów. Są takie specjalne przezroczyste nakładki na zęby, które się ściąga do jedzenia także można przy takim leczeniu jeść wszystko, gdzie przy stałym aparacie z drutami to trzeba było unikać twardych rzeczy .

BOBOBO%6

Posty: 6

 
Jestem zadowolona z podejścia w klinice w Clapham (tu jest ich portal: sw11clinic-clapham.co). Dobre ceny szeroki zakres zabiegów , można u nich zęba wyleczyć ale też wyprostować. Moje dzieci mają tutaj zakładane aparaty ortodontyczne i efekty są z miesiąca na miesiąc.

Miki

Posty: 4

 
Lekarzy w UK mają dobrych, ale też trzeba przyznać że jest bardzo dużo personelu zagranicznego, w tym z krajów dość egzotycznych jak Indie, Chiny i tak dalej, że już o ludziach z półwyspu Arabskiego nie wspomnę.

wiesław11

Posty: 7