picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

leczenie uzależnień Radom, gdzie ?

leczenie uzależnień Radom, gdzie ?

Interesuje mnie leczenie uzależnień w Radomiu. Jest jakaś profesjonalna poradnia, która jest w stanie mnie w tym pomóc?

Kleooo6

Posty: 1

 
Z leczeniem uzależnień w Radomiu nie ma żadnego problemu. Trzeba tylko pamiętać, aby wybierać taką poradę, jaka jest najlepsza. Jeśli nie daje taka poradnia rady w leczeniu stacjonarnym to wtedy wysyła takie osoby do ośrodków zamkniętych. Często się tak zdarza.

włodek

Posty: 7

 
Z leczeniem uzależnień w Radomiu nie ma żadnego problemu. Trzeba tylko pamiętać, aby wybierać taką poradę, jaka jest najlepsza. Jeżeli nie daje taka poradnia rady w leczeniu stacjonarnym to wtedy wysyła takie osoby do ośrodków zamkniętych. W wielu przypadkach się tak zdarza.

ChosenOne

Posty: 15

 
Jeśli możliwe leczenie uzależnienia w Radomiu, albowiem znajomy korzystał z oferty jeden z poradni. Trochę czasu mu to zajęło, niemniej jednak od dwóch lat nie pije w ogóle.

syrena88

Posty: 6

 
Zapisałem się na terapię odwykową w Radomiu do poradni https://czarnecki.radom.pl i jestem usatysfakcjonowany. Mają tutaj właściwe podejście i nastawienie do chorych.

merlo45

Posty: 2

 
W ośrodku leczenia uzależnień w Radomiu zawsze mogą nam pomóc. Dostosowują rodzaj terapii do konkretnego przypadku, bo chcą abyśmy byli bardzo zadowoleni.

Sewerynus

Posty: 9

 
Odbywałem terapię grupową uzależnień w Radomiu i jestem zaspokojony. Można trochę szerzej spojrzeć na swojej problemy. Zobaczyć jak inni sobie z tym radzili i posłuchać ich historii. To rzeczywiście niezmiernie pomaga i szeroko otwiera człowiekowi oczy. Polecam.

dobryrd

Posty: 6

 
Mnie niezwykle pomogła poradnia AA w Radomiu, natomiast walka była dość ciężka. Przekonali mnie to, wobec tego że życie bez picia jest również wspaniałe. Zyskała na tym nasza rodzina.

Sarenka

Posty: 11

 
Z tego, co wiem to terapie ambulatoryjna w Radomiu obejmuje prawie pięćdziesiąt spotkań. Nie wiem jak one wyglądają, ale kiedyś o tym coś czytałem. Taka ilość pozwala na odpowiednie nastawienie osoby chorej i taka osoba ma wtedy większe szansę na to, aby wrócić do swojego normalnego życia.

syrena88

Posty: 13

 
Alkohol na początku wydaje się przyjemny. Wszyscy się dobrze bawią, ale kiedy zaczynają się nasze problemy z alkoholem to wtedy człowiek pozostaje sam. Już nawet nie jest zapraszany na imprez, bo wstyd. Jeśli ma rodzinę, która nie odeszła to szansę na pomoc zawsze są, ale z tym także bywa niestety bardzo różnie.

Posty: 4