picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

dentysta Gliwice, gdzie ?

dentysta Gliwice, gdzie ?

Szukam dobrego dentysty w Gliwicach. Dokładnie chodzi mi o kompleksowy gabinet, który ma też RTG. Z góry dziękuję za pomoc.

Gumis

Posty: 1

 
Trzeba naprawdę poświęcić trochę czasu, żeby odszukać dobrego dentystę, który przypadnie ci do gustu. Nie mam zastrzeżeń co do usługi implantów w Gliwicach, z jakiej korzystałem, natomiast najgorsze, że wyszło niezmiernie drogo.

eklsusiv

Posty: 9

 
Pochwaliłabym się, do jakiego stomatologa w Gliwicach chodzę, ale nie ma sensu, bo pani lekarz wyprowadza się do stolicy :( Też będę w niedługim czasie zmuszona znaleźć nowego dentystę. Z tego, co widzę, to faktycznie nie ma problemu z nowoczesnymi gabinetami. Trzeba jednakże znowu poszukać i nawiązać nić porozumienia :D

Kitas

Posty: 7

 
Nie chodziłem do dentysty, bo panicznie bałem się najpierw bólu, a potem wstyd mi było pójść do któregokolwiek gabinetu. Ku przestrodze :D nie bójcie się, bo teraz faktycznie nie ma czego. Miałem wykonywane implanty zębów w Gliwicach i odpowiednio nic mnie nie bolało. Dentyści niejedno widzieli, więc nie ma się co wstydzić ;)

Azazel412

Posty: 2

 
No właśnie mnie by zależało na takich ratach. Może ktoś tu jednak poleci jakiegoś stomatologa, który wykonuje implanty w Gliwicach i można płacić w ratach. Jak coś, to czekam, bo akurat teraz na tej sprawie zależy mi najbardziej. Z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

jaserek5

Posty: 4

 
To świetny gabinet stomatologiczny http://dentysta.eu/o-gabinecie. Polecam, ponieważ sama przez dłuższy czas chodziłam po wielu miejscach i nigdzie nie mogłam zagrzać miejsca :D Teraz jestem pod stałą kontrolą i dlatego czuję się bezpiecznie. Jestem bardzo zadowolona z implantów zębów w Gliwicach. Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy stomatologa.

Klarka

Posty: 4

 
Nie należę do osób, które szeroko omijają gabinety stomatologiczne, ale też nie znalazłem do tej pory miejsca, gdzie rzeczywiście chciałbym leczyć zęby. Potrzebny mi zaufany stomatolog w Gliwicach.

marta369

Posty: 7

 
Sprawdź sobie na paru stronach gabinetów stomatologicznych. Jak poświęcisz czas na szukanie, na pewno uda ci się znaleźć coś taniej. Każdy stomatolog w Gliwicach ma nieco różne ceny.

audi80

Posty: 3

 
No właśnie te ceny spędzają mi sen z powiek :) Może odnalazłoby się co na raty. Z tego co wiem, to w niektórych gabinetach można liczyć na coś takiego. Jak znacie takiego stomatologa w Gliwicach, piszcie.

Czarek

Posty: 5

 
A co powiecie, jeżeli chodzi o ceny implantów zębów w Gliwicach? Czy może lepiej odnaleźć tańszą ofertę w innym mieście. Nie mam za niezwykle czasu na wertowanie internetu i porównania, więc jak coś, to byłby niezwykle zadowolony z pomocy w odnalezieniu tanich usług stomatologicznych.

lange33

Posty: 19