picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

suknie estradowe

suknie estradowe

Elegancja suknia na scenę jest mi potrzebna. Gdzie zlecić uszycie czegoś naprawdę oryginalnego, modnego, szałowego jeśli chodzi o Poznań??? Jeśli macie jakąś sprawdzoną firmę która ma dostęp do niebanalnych materiałów – będę wdzięczna!

labuh

Posty: 5

 
Wiele kobiet które znam boi się zamawiać suknię szytą na miarę ze względu na koszty, ale właśnie cały myk polega na tym, że to wcale nie muszą być kosztowne rzeczy. Niektóre moje koleżanki były ostatnio w ciężkim szoku jak im powiedziałam ile zapłaciłam za suknię balową na sylwestra właśnie zrobioną na miare.

Black_Riot

Posty: 6

 
Teraz w ogóle mam wrażenie że kobiety przestały chodzić w sukienkach. Jednak spodnie to jest już nie tylko męskie ubranie, ale w większości na ulicach widzi się panie właśnie w spodniach. Szkoda.

Rico

Posty: 5

 
Ja akurat mam taki zawód, że muszę ubierać się dość biznesowo, biurowo. Dużo chodzę w spodniach, marynarkach i tego typu rzeczach. Ale ostatnio mnie naszła ochota żeby sprawić sobie taką naprawdę efektowną suknię z prawdziwego zdarzenia. :) Ciągle szukam czegoś co mi wpadnie w oko.

bodeksus

Posty: 15

 
Mogę w samych superlatywach pisać o sklepie Isel Onir. Materiały z których szyją suknię są bajeczne. Właścicielka sprowadza je z drugiego końca świata (Dubaj, Indie) a ceny ma zaskakująco niskie. Brakowało mi takiego sklepu w Poznaniu, dobrze że koleżanka dała mi na nich namiar bo pewnie inaczej bym się w ogóle nie dowiedziała że istnieją. Telefon do właścicielki mogę podać - 889 888 967.

Kleooo6

Posty: 8

 
Najważniejsze w przypadku sukienek jest to z jakiego są zrobione materiału. W sklepach generalnie masz dużo chińszyczny z materiałów które ani się nie układają, ani nie są wcale wizualnie szczególnie estetyczne.

France23

Posty: 9