picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

stylistka, polecicie ?

stylistka, polecicie ?

Mąż mówi, że powinnam skorzystać z pomocy stylistki, ale nie wiem czy to drogie jest i jak to w ogóle ma wyglądać?

Lalka

Posty: 1

 
Nie miałam nigdy okazji być u kogoś takiego, natomiast w programach wygląda to dość ciekawie. Nie każdy z nas jest ekspertem od mody, zatem taka osoba się niesłychanie przydaje do pomocy.

Boss

Posty: 3

 
Bez problemów konsultacje wziernikowe można odbyć ze stylistką ze strony https://kamilapiwowarska.pl/stylistka-mody/. To osoba z ogromny zaangażowaniem i doświadczeniem. Mnie się bardzo podobała.

dada45

Posty: 4

 
Nie miałam nigdy okazji być u kogoś takiego, ale w programach wygląda to dość ciekawie. Nie każdy z nas jest ekspertem od mody, dlatego taka osoba się bardzo przydaje do pomocy.

21gregorek

Posty: 19

 
Odkąd pamiętam bałam się jasnych kolorów, ale jak poszłam na analizę kolorystyczną i zaczęłam przymierzać te ładne kolory to byłam w szoku. Nagle okazało się, że ta szarość i czerń nigdy nie była dla mnie. Teraz czuje się o wiele lepiej. Jestem o wiele bardziej szczęśliwa.

DVDiss

Posty: 6

 
Mnie najbardziej podobały się zakupy ze stylistką, albowiem widać, iż ma do tego głowę. Zasadniczo w ogóle lubię zakupy, ale pod okiem specjalistki to było rzeczywiście super. Całkowicie zmieniła się moja garderoba. Teraz mam wiecej kolorowych rzeczy. Człowiek ciągle maskuje swoje niedoskonałości, ale to nie ma sensu.

muzyczny55

Posty: 10

 
Mnie się marzyła super metamorfoza i poszłam do stylistki. Faktycznie jej spojrzenie na mnie było całkowicie inne. Efekt końcowy podoba się wszystkim, którzy mnie widzą.

Grabow12

Posty: 14

 
Powiem tak mnie wizyta u Kamili Piwowarskiej pomogła. Jestem niezwykle zadowolona. Nie wiedziałam, że te kolory są dla mnie odpowiednie, które zaproponowała. Wiem, którą mam figurę i wiem jak to ma wyglądać dalej. Teraz kupuje całkowicie różne rzeczy niż wcześniej, dlatego polecam i jeszcze raz polecam. Należałoby było.

Lalka

Posty: 7