picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Odzież XXL

Odzież XXL

Cześć, jaka moda jest najbardziej odpowiednia dla puszystych kobiet? W co się ubieracie, aby bardzo kobieco wyglądać?

Posty: 1

 
Regularnie odwiedzam https://ewex24.pl/kategoria/67/eleganckie . Znam ten sklep z Warszawy. Fajne babki tam chodzą. Mam kilka sukienek w geometryczny wzór. Widać, że projektują z głową, bo kreacje asymetryczne, więc ta waga tak wcale tragicznie nie wygląda i można modnie się poczuć. Niewiele jest ogólnie ubrać dla puszystych zaprojektowanych w modny sposób. To wyjątek, który znalazłam po naprawdę dłuższych poszukiwaniach.

micko

Posty: 13

 
Ewex warszawski jest niezły, więc możesz skoczyć. Widziałam wiele kobiet stamtąd wychodziło zadowolonych. Moją mamusię zaopatruję w sukienki tam od czasu do czasu. Pracują super babki, które pasjonują się modą dla puszystych i kreacje nie są jakieś dziwaczne, tylko pełna klasa.

TomekK

Posty: 13

 
W sieciówkach puszyści to raczej się zgubią :) Nie ma niczego dobrego, a szyją głównie z poliestru, więc ciuch na dłużej się nie daje. Tylko naturalne materiały.

Dzidzidek

Posty: 3

 
Size Plus kategoria jest dostępna teraz w specjalistycznych sklepach, ewentualnie na zamówienie. Musisz popytać. Dobre tkaniny masz od włoskich producentów, więc tutaj bym się skierowała.

danka33

Posty: 5

 
Duży udział elastanu się sprawdzi na pewno, bo ciuch nie będzie ci przeszkadzać w codziennych sytuacjach.

tigra32

Posty: 6

 
Z reguły w długich ciuchach chodzę, bo nie lubię swoich nóg. W dobrej kreacji przynajmniej człowiek nabiera pewności siebie. Myślę, że cieniowane sukienki bardzo spoko ukrywają niedoskonałości. To się u mnie sprawdziło już wiele razy.

ZjadaczGłów

Posty: 18

 
Odzież dla puszystych jest najczęściej przeceniona właśnie we wrześniu ze względu na nadchodzący sezon jesienno-zimowy, często nowe kolekcje, więc można sobie coś ciekawego upolować.

TomekK

Posty: 11