picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Ładne sukienki

Ładne sukienki

Szukam jakiegoś fajnego sklepu, gdzie będę mogła kupić fajną sukienkę dla córki. Tak, aby był dobry wybór i ładne sukieneczki. Możecie coś polecić?

nighthaze

Posty: 3

 
Wiadomo, że do każdego stroju musimy mieć odpowiednią torebkę. Możecie mi podpowiedzieć, jakie torebki zabieracie na koktajlowe spotkania?

Madzia

Posty: 7

 
Żakiety warto kupować jak zna się dobrze swoje wymiary. Nie zawsze jesteśmy w stanie dobrze dopasować rozmiar i może być zły np. w biuście. Tego nie da się uniknąć, jeżeli nie mamy dokładnych wymiarów w centymetrach.

jkiolek56

Posty: 8

 
Większy problem mają osoby z nadwagą. Dla nich często znalezienie stroju nie jest zadaniem łatwy, jeżeli są sklepy, które mają taką ofertę to zdecydowanie wrzucajcie. Chętnie poznam takie sklepy.

jonek91

Posty: 6

 
Ja kupowałam strój kąpielowy tutaj https://www.lejdi.pl/k1,odziez-damska-stroje-kapielowe.html. Bardzo duży wybór, atrakcyjne wzory. Następnym razem też z całą pewnością będę tam kupowała stroje kąpielowe.

atomek_25

Posty: 24

 
Imprezy firmowe rządzą się swoimi prawami, zdecydowanie warto jest się pokazać na takiej imprezie z jak najlepszej strony. Ja bym sobie kupiła nową kieckę.

Radziu

Posty: 5

 
Trendy szybko się zmieniają, co roku wychodzi nowa moda na sukienki do chrztu. Ja osobiście zwiedziłam chyba z dwadzieścia różnych sklepów zanim odnalazłam sukienkę na jakiej mi zależało.

wiesław11

Posty: 6

 
Z biżuterią jak nie można przymierzyć jest taki problem, że nie zawsze wiadomo jak będziemy wyglądać. Kolczyki inaczej wyglądają na uszach a inaczej na zdjęciu w sklepie. Dobrze jak sklep ma tanią lub najlepiej darmową opcję odesłania.

Babeczka

Posty: 14

 
Jeżeli szukacie niesamowitych sukienek dla siebie na komunię waszych dzieci to koniecznie powinniście odwiedzić tą stronę, zobaczcie sobie jakie tam piękne sukienki są. Ja kupiłam zarówno na komunię jak i na ślub https://www.lejdi.pl/k449,odziez-damska-sukienki-sukienki-na-chrzciny-i-komunie.html

Darjusa

Posty: 8