picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Odchudzanie Green Coffee Bean

Odchudzanie Green Coffee Bean

Hej. Witam. Mam zamiar zaopatrzyć się w suplementy diety specjalnie dla cukrzyków. Podrzucicie namiar na sklep z takimi preparatami?

Aris

Posty: 14

 
Mnie to zwłaszcza podczas jesiennej pluchy brakuje suplementów na wzmocnienie. W taką pogodę to ja zawsze muszę mieć kater i rozwalone gardło...Żadna witamina C mi wtedy już nie pomaga niestety.

Piotrek.P

Posty: 27

 
Z takich suplementów to kupuję sobie tabletki musując – magnez, wapń, multiwitamina. Nie wiem na ile one działają, ale mam wrażenie, że samopoczucie trochę zwyżkuje, jeśli stosuję te witaminy i minerały regularnie. Nie kosztuje to dużo, bo jakieś 4 zł od paczki.

Rimano

Posty: 20

 
Sprawdziłbym na Twoim miejscu serwis www.suplemencikowo.pl. Mają duży wybór suplementów na każdą okazję, że tak powiem;) ja akurat kupowałem u nich Calcium 400mg, na stawy. Mnie pomaga. Pozdrawiam!

USAtop

Posty: 25

 
Moja szwagierka chce sklep otworzyć z takimi suplementami, także jak będę wiedział coś więcej to jeszcze Ci napiszę. Na razie jest na początku, ale myślę, że do dwóch miesięcy ruszy już ze sprzedażą. Ponoć ma mieć naprawdę duży wybór.

Argante

Posty: 48

 
Z suplementów to ja w sumie stosuję tylko zieloną herbatę, dla mnie jest to najlepsza i najzdrowsza dodatkowa dawka pozytywnej energii...no i do tego jeszcze tabliczka czekolady i od razu czuję się zdrowsza :D

Fafausik

Posty: 23

 
Nawet znalazłem ostatnio w necie taki sklep z różnorakimi para lekami, ale nie mam przekonania, czy to co oni tam reklamują jako – cud, miód faktycznie działa, a nie szkodzi. Lepiej skonsultować stosowanie takich rzeczy z lekarzem.

Qumer45

Posty: 19