picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

suplement diety zwiększający potencję dla kobiet i mężczyzn

suplement diety zwiększający potencję dla kobiet i mężczyzn

Szukam opinii na temat preparatów zwiększających libido, stosuje ktoś? Jakie marki polecacie, a jakich lepiej nawet nie testować?

Laleczk23

Posty: 11

 
Znajomi mi opowiadał, że on bierze jakieś zioła na potencję. Nie pytałem dokładnie jak to się nazywa, ale chwalił się, że może po nich baardzo długo. Pogadam. ;>

pawel253

Posty: 14

 
Heh, myśmy dostali z żoną ostatnio na rocznicę od znajomych Kamasutrę i powoli przerabiamy kolejne rozdziały...Człowieku...nigdy bym nie wpadł na to, że jest aż tyle pozycji..masakra. :)

Totek

Posty: 20

 
Może spróbujcie jakiś technik relaksacyjnych, joga, albo coś w tym stylu. Niektórym osobom pomaga. Ja to od jakiegoś czasu zacząłem brać tabletki, bo mi już żadna joga nie pomagała...po prostu nie jestem już młody i tyle. Przejrzałem sobie kilka for, popytałem i parę osób poleciło mi coś takiego jak Erotine z portalu www.erotine.pl. To jest suplement, nic na receptę, ale pomaga.

namok

Posty: 9

 
Moim zdaniem seks jest przereklamowany:P Za dużo go wszędzie...już nawet widziałem na billboardach z reklamami firm hydraulicznych pół nagie kobiety:P Przesada.

ZjadaczGłów

Posty: 15

 
Nie wiem co by tutaj podpowiedzieć, jestem jeszcze w takim wieku, że w sumie nie potrzebuję żadnych suplementów czy innego wspomagania, ale kto wie jak to będzie za jakiś czas.

atomek_25

Posty: 23