picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

suplement diety zwiększający potencję dla kobiet i mężczyzn

suplement diety zwiększający potencję dla kobiet i mężczyzn

Cześć. Mam intymną sprawę...od dłuższego czasu życie erotyczne w moim małżeńskie ledwo zipie...dom, praca, dzieci, dom, praca, dzieci...nie ma czasu, ani energii na życie nocne ;) Może znacie jakieś dobre suplementy dodające seksualnej mocy? Hę?

VaPeR23

Posty: 12

 
W aptece można popytać co tam mają...Ja to się nie znam, nie miałem jeszcze takiej sytuacji, żeby zaniemógł...no może raz się zdarzyło, ale to ewidentnie wina zmęczenia, bo następnego dnia rano miałem już siły ponad miarę ;P

Klarka

Posty: 38

 
Na mnie pozytywnie działa erotine, można to zamówić z www.erotine.pl. Tabletki pomyślane specjalnie o potrzebach kobiet;-) Doznania są po nich dużo lepsze. To nie żadna magia, tylko po prostu lepsze ukrwienie, które pozwala bardziej odczuwać. Myślę, że można spróbować, są naturalne, a przez to bezpieczne.

Qwaszek2

Posty: 19

 
Sprawdzałem już kilka for, to praktycznie na każdym padają inne nazwy leków...i weź tu teraz bądź mądry i któryś wybierz..? ;-P Ogólnie jest tego dużo, może dobrze byłoby z lekarzem się skonsultować jakimś...Ale z nimi to też różnie bywa, oni często przepisują te leki, z którymi podpisali umowę na promowanie ich...nieważne czy dobre, czy złe.

Sarenka

Posty: 20

 
Przez jakiś czas brałem jakieś pastylki, ale w końcu przestało mi być potrzebne takie wspomaganie ;P Jak zmieniałem pracę i się przeprowadziłem, zacząłem żyć trochę spokojnie, to – te sprawy, same jakby się wyregulowały.

Nixel92

Posty: 13

 
Dla kobiet jedyny taki preparat jaki znalazłam to jest Erotine. Mogę polecić. Dostępny jest na stronie www.erotine.pl. Rzeczywiście zwiększa doznania, dodaje też takiego kopa energii, przez co człowiek po całym dniu nie czuje się sklapciały i ma jeszcze ochotę na jakieś zabawy łóżkowe;)

apepsi1983

Posty: 25

 
Hej, a cenowo w ogóle jak się kształtują te preparaty wszelkiego typu? Bo znalazłem coś, ale nie wiem czy nie przepłacę...ile warto za taki suplement wydać?

Pikusiński

Posty: 36

 
U nas w związku od dłuższego czasu wiało nudą i takim zmęczeniem ogólnie. Nic dziwnego, w końcu oboje z żoną harujemy po 10 -12 godzin dziennie;/ Postanowiliśmy spróbować czegoś na ożywienie i padło na tabletki Erotine -www.erotine.pl. Są to naturalne suplementy, zrobione w opcji dla faceta i kobiety. Wiadomo, na mężczyznę to działają tak, że jest lepsza erekcja, a na kobietę tak, że poprawiają ukrwienie, co pozwala liczyć na lepsze doznania, bardziej intensywne. Dobra rzecz, stosujemy od kilku miesięcy, i się dzieje;) Nie będę się rozpisywał o szczegółach:D

EpIon7

Posty: 15

 
Ja to po pracy padam na twarz...jeszcze ostatnio robimy po 12 godzin, więc nie ma bata, żebym miał ochotę na jakieś wybitne bara bara wieczorem. Kąpiel, kolacja, trochę telewizji i kimono;/

szarky

Posty: 15

 
Z tego co wiem, to są jakieś tabletki o naturalnym składzie, które dobrze pobudzają potencję, ale co do nazw to sobie nie przypomnę. Wiem, bo ostatnio gdzieś widziałem reklamę w tv, albo w gazecie, już nie pamiętam.

Wygodniś22

Posty: 20