picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

układanie planów żywieniowych

układanie planów żywieniowych

Hej! Mam dość nietypowy problem...bo dzisiaj wszyscy marzą o tym, żeby schudnąć, a ja przeciwnie – chcę nabrać trochę ciała, od dziecka jestem tzw. chudzielcem i chcę to zmienić. Kto opracowuje dobre diety, które zwiększą w sposób skuteczny moją masę?

Yuri20

Posty: 21

 
Hm, no ja to nie wiem do kogo byłoby się najlepiej zgłosić. Jakoś – odpukać – nie mam póki co problemów z nadwagą itd. W sumie to nawet mogę zjeść bardzo dużo a i tak szybko mi się to trawi i nic po mnie nie widać, że jestem obżarciuch ;) Takiemu to dobrze...:D

CoRyn

Posty: 20

 
Mojej mamie to by się przydało takie wsparcie. Ona zaczęła od pewnego czasu chodzić z koleżanką na kijki i coś tam zrzuciła, ale to wciąż za mało. Jednak musiałaby jakąś profesjonalną dietę wdrożyć...

Nixel92

Posty: 13

 
Ile ja bym dała żeby wrócić do dawnej figury...ale coraz częściej myślę, że to niemożliwe. Jednak mam już prawie 40 lat, i jakieś 30 kilogramów nadwagi. Ruszać się za bardzo nie mogę – poza chodzeniem, więc na sport nie ma co liczyć, a samą dietą to niczego nie zwojuję.

Ananasek

Posty: 14

 
Mój kolega chce zacząć działalność jako trener personalny, także za niedługo jak już uruchomi stronkę i zarejestruje firmę, to dam znać. Skończył wychowanie fizyczne, sam trenuje kulturystykę, także co jak co, ale na zdrowym jedzeniu to on się zna. ;) Pozdr.

Pszemeg

Posty: 16

 
Ja to raczej sam próbuję sobie optymalną dietę ustalić. Czytam poradniki, przeglądam serwisy poświęcone tematyce i jakoś krok po kroku, metodą prób i błędów ogarniam mniej więcej co jeść, a czego nie jeść, żeby zachować dobrą sylwetkę.

Woli007

Posty: 16

 
Moja koleżanka współpracowała z jakimś trenerem personalnym i powiem, że efekty były duże. Udało jej się zrzucić dobre 10 kilogramów, a przy tym nabrała takiej fajnej, zdrowej sylwetki...naprawdę wow!..

Eerbis

Posty: 19

 
Od dłuższego czasu dbam o siebie, przestałem palić, zacząłem jeździć na rowerku i tak się właśnie zastanawiam nad jakąś dietą. Jest ich trochę do wyboru. Póki co moja dieta polega na tym, że mniej jem, także dieta bardziej ilościowa, niż jakościowa.

tajWoj

Posty: 14

 
Są w necie jakieś gotowe diety dla osób, które chcą schudnąć, albo przytyć, ale głowy nie dają za ich skuteczność. Osobisty kontakt z dietetykiem byłby rzeczywiście najlepszym rozwiązaniem.

Snaco90

Posty: 17

 
Dobre plany żywieniowe, zwłaszcza te dla sportowców przygotowuje Łukasz Bodura ze strony www.trener-dietetyczny.pl. Korzystałem z jego usług jak przygotowywałem się do Iron Mana i naprawdę polecam. Fachowiec z doświadczeniem i indywidualnym podejściem do klienta. Hej!

Wwalczuś

Posty: 24