picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

suplement diety zwiększający potencję dla kobiet i mężczyzn

suplement diety zwiększający potencję dla kobiet i mężczyzn

Co chwila w TV lecą reklamy środków zwiększających libido u facetów, a co z takimi środkami dla pań?? :)) Znacie wersje dla kobiet?

Laleczk23

Posty: 9

 
Hm, no czasami faktycznie nie chce się zabrać za sex po trudnym dniu w robocie. Mnie i mojej żonie pomogły tabletki Erotine -www.erotine.pl, w przetrwaniu takiego naprawdę ciężkiego czasu, w którym energii brakowało na cokolwiek. Ten preparat daje kopa, podnosi na nogi, daje entuzjazm do działania. Mogę polecić. Warto dbać o pożycie, nim będzie za późno!

Zlomex

Posty: 18

 
Ech, no tak, u mnie też czasami nie jest lekko w łóżku...Jesteśmy już z żoną w związku od 10 lat, także czasami bywa ciężko, seks bywa nudny, ale staramy się jakoś z tym walczyć, bo jak się poddamy i nie wprowadzimy jakiś zmian, to szybko atmosfera padnie i będzie kicha.

berry1

Posty: 23

 
Hmm, średnio się tutaj orientuję. Ale na pewno wybór jest duży. Teraz wszystko można załatwić odpowiednią tabletką ;)

kryzys

Posty: 23

 
Doradzał nie będę, bo te co ostatnio brałem tablety to się niestety nie sprawdziły. Zero efektu, totalnie zero. Zamawiałem przez allegro, pierwszy raz w życiu...ech.

hybris4

Posty: 11

 
Nie ma co się dziwić, że takie problemy się pojawiają. Taki mamy styl życia szybki, że człowiek jest wiecznie napięty, poddenerwowany a to nie są warunki, które sprzyjają...

Greed

Posty: 13

 
Powiem Ci, że gdzieś ostatnio w necie widziałem banner z jakimiś tabletkami na potencję, ale jak one się nazywały...??? Zabij mnie, ale nie przypomnę se ;/

EKO-Chatka

Posty: 38

 
Wiem, że można znaleźć dobre środki oparte na naturalnych składnikach, takie przynajmniej nie trują, nie mają szkodliwej chemii w sobie, ale skąd je zamawiać to nie mam pojęcia.

ekjynio

Posty: 25