picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

[Oferta] Regranulat HDPE - ASEO Recykling System

[Oferta] Regranulat HDPE - ASEO Recykling SystemJesteśmy przedsiębiorstwem, który zajmuję się recyklingiem oraz produkcją regranulatów i przemiałów tworzyw sztucznych. W naszej ofercie odszukacie Państwo regranulaty PP, HDPE i regranulaty polietylenu LDPE. U nas macie szansa skorzystania zarówno z regranulatu na zamówienie. Nasza firma ASEO Recykling System Sp. z o.o. na rynku jest już od 2012 roku.

Na swoim koncie mamy mnóstwo współprac z dużymi firmami z branży ochrony środowiska. Prowadzimy skup odpadów hdpe i pp. Posiadamy niesłychanie olbrzymie zaplecze i specjalistyczne maszyny oraz profesjonalną i wykształconą kadrę. Poprzez lata zdobywaliśmy doświadczenie, aby móc Państwu zaoferować doświadczone podejście do każdego klienta i do współpracy. Staramy się sprostać oczekiwaniom potencjalnym klientom, dlatego jesteśmy w stanie stworzyć atrakcyjną ofertę indywidualnie pod każdego kontrahenta.

Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą przez naszą stronę internetową www.aseosystem.pl. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu oraz współpracy!

annanna

Posty: 2

 

koko

Posty: 4