picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Lakiery hybrydowe

Lakiery hybrydowe

Dzień dobry, szukam dostawcy wysokiej klasy lakierów hybrydowych do profesjonalnego użytku. Prowadzę salon kosmetyczny i chętnie nawiążę współprace z konkretną firmą. Ktoś coś?

gregcie@

Posty: 1

 
Myślę żeby ruszyć ze swoją działalnością jako kosmetyczka, bo w sumie ostatnio zdałam sobie sprawę, że tygodniowo to robię po koleżankach i znajomych paznokcie u jakiś 3-4 osób, gdybym sformalizowała swoją pracę myślę, że interes by się ładnie nakręcił. Muszę to jeszcze przemyśleć.

Krzyhmoin

Posty: 4

 
Bardzo mi odpowiada marka Claresa jeśli chodzi o hybrydy. Różne lakiery się nakładało klientkom i tak naprawdę tutaj dopiero jestem zadowolona z tego jak się lakier zachowuje pod pędzelkiem, łatwy w rozprowadzeniu, wyjątkowo trwały. Opłaca się dołaczyć do ich programu, po zarejestrowaniu na konsultanta można kupować o połowę taniej.

Gucio

Posty: 8

 
Bardzo modne są wszelkie zdobienia na pazurkach, nie wiem czy to się jakoś fachowo nazywa ale chodzi mi o takie aplikacje w formie różnego typu wzorków. Świetna rzecz ale musi być dobrze zrobiona żeby efekt naprawdę był – łał!

micko

Posty: 8

 
Jest tych firm które robią kosmetyki teraz bardzo dużo. Jednak też trzeba zwrócić uwagę na to że kobiety zaczęły wyjątkowo dbać o siebie, jak byłam dzieckiem to nie mieliśmy żadnego salonu urody w okolicy, teraz jest ich chyba z dziesięć.

21gregorek

Posty: 15

 
Ja robię ostatnio dość często paznokcie koleżankom u siebie w mieszkaniu, ponoć mam do tego talent ;)) Koleżanki polecają swoim znajomym i powiem że ta moja działalność nabiera rozpędu, nie wiem czy jakiegoś mini gabinetu nie założę...:)

igorek

Posty: 2

 
Super teraz robią kolorki lakierów ale z drugiej strony jak już się wejdzie do kosmetyczki to można dostać zawrotu głowy od tych różnych odcieni które można sobie nałożyć na paznokcie. Trudna decyzja to jest zawsze dla mnie żeby dobrać najlepszą barwę.

TomekK

Posty: 3