picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Męskie perfumy

Męskie perfumy

Cześć! Dobry sklep internetowy z perfumami, jaki polecacie? Bardziej myślę o zapachu dla siebie, czymś lekkim delikatnym, na co dzień. Jaki zapach byście doradzili do pracy w biurze, żeby z jednej strony ten perfum był odczuwalny ale nie duszący?

Phylu

Posty: 4

 
Narobiło się tych perfum teraz bardzo dużo aż trudno się połapać. Kiedyś wchodziło się do sklepu i był jeden Wars i tyle :P

Ptaszyna

Posty: 12

 
Mam zamiar zamówic sobie w sieci tester perfumy (myślę o Diorze, albo Chanel) ale jeszcze tylko pozostaje znaleźć konkretny dobry sklep i tu mam ból głowy bo tych firm które handlują w sieci testerami są dziesiątki.

090913123

Posty: 8

 
Jakieś nowe perfumy to z chęcią bym sobie zamówiła ale jak tak chodzę po drogeriach i porównuj sobie rózne zapachy to już w pewnym momencie po psiknięciu sobie kilku to nagle wszystkie zaczynają mi pachnąć dokładnie tak samo. Też tak macie?

grubyB

Posty: 16

 
Super mi się kupuje perfumy na http://testerownia24h.pl. Bałam się na początku że są to testery, bo wiadomo że człowiek woli kupować rzeczy komplentne, w oryginalnym opakowaniu ale moim zdaniem akurat w przypadku perfum testery to idealne rozwiązanie. Przystępne niskie ceny, zapach rewelacja, a że opakowanie nie takie? Mi to nie przeszkadza.

atek562

Posty: 10

 
Ja testery mogę tylko i wyłącznie polecać, oczywiście o ile ktoś jest w stanie przełknąć brak oryginalnego pudełka i opakowania. BO wiem że są ludzie którzy kupują perfumy bardziej dla flakonika niż dla zapachu...:P

sebastian99

Posty: 10

 
Ja to perfum za dużo nie używam ale już moja żona co chwilę do domu przynosi kolejne o co są w ogóle między nami regularne kłótnie. Bo ona kupuje nowe podczas gdy jeszcze poprzednich nie zużyła..

wisła1905

Posty: 9

 
Ja przez wiele lat używałam w kółko tych samych perfum czyli Naomi Campbell ale ostatnio zmieniłam na Chanel i teraz już sobie nie wyobrażam powrotu do Naomi, jednka nie tylko smaki się zmieniają z czasem ale zapachy też ;]

Alfonsik5

Posty: 11

 
Warto na pewno pomyśleć o testerze tylko musi być to perfuma od sprawdzonego sprzedawcy. Jeśli znajdzie się uczciwego dostawcę to można za dużo mniejsze pieniądze kupić oryginalny markowy pełnowartościowy zapach.

lucjann

Posty: 5

 
Najważniejsze żeby się od perfumy jakieś wypryski czy inne alergie nie robiły. Ja nigdy takiej sytuacji nie miałam ale już w przypadku dezodorantów to niestety muszę bardzo uważać z wyborem, bo mam wyjątkowo wrażliwą skórę którą łatwo można podraznić takimi kosmetykami.

Asiaa56

Posty: 14