picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Sklep naturalny - online

Sklep naturalny - online

Cześć – dzień dobry. Szukam dostawcy kosmetyków do naszego gabinetu. Z kim współpracujecie, kto ma świeże, dobre gatunkowo rzeczy na stanie i nie ma problemów z czasem dostawy itp. Jeśli możecie kogoś podpowiedzieć – będę wdzięczna, pozdrawiam ;)

benia

Posty: 2

 
Ile tak miesięcznie wydajecie dziewczyny na kosmetyki? Ja ostatnio zaczęłam sobie liczyć tak pi razy drzwi to kilkaset złotych jak nic...chyba dużo trochę, co?

090913123

Posty: 16

 
Masła i oleje tłoczone na zimno w dobrej klasie sprzedaje E naturalne na swojej stronie e-naturalne.pl. Dobry sklep, znam ich już od roku co najmniej, jeszcze żadnego zamówienia mi nie zawalili, a kupuję hurtowe ilości. Mają program partnerski który się faktycznie opłaca, nie jest to taki pic na wodę jak inne sklepy gdzie tak naprawdę niczego się na tym partnerstwie w zamian nie dostaje.

Yuri20

Posty: 4

 
Raz miałam masło z mango i super mi to skórę wygładzało, dostałam w prezencie także nawet nie wiem gdzie to było kupowane za ile i te pe.

Kirrin45

Posty: 15

 
Tak się zastanawiam od jakiego wieku według was warto zacząć kremy przeciwzmarszczkowe stosować? Czy 30 to już jest okej, czy za wcześnie? Czy się w ogóle wiekiem nie sugerować tylko po prostu – jak pojawiają się delikatne już zmarszczki to warto reagować?

Rouudee

Posty: 21

 
Można teraz sobie tych kosmetyków nakupować dużo, jak pamiętam jeszcze w domu jak mieszkałam z rodzicami to mama miała gdzieś 1/3 z tego co ja teraz używam.

bartek33

Posty: 11