picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Męskie perfumy

Męskie perfumy

Cześć, czy przy zakupie testerów, chodzi o perfumy nie ma jakichś braków jakościowych? Jak to widzicie?

Marioleczka

Posty: 2

 
Tylko pozwól perfumom po aplikacji trochę poleżeć na skórze. Nie wcieraj, bo to tylko strata dobra :)

090913123

Posty: 18

 
Perfum wypadałoby dopasować do rodzaju skóry. Dla tłustej to raczej coś delikatnego, żeby nie wywołać żadnych podrażnień. Cytrusy od siebie bym zalecała, bo u mnie siostra właśnie używa i zawsze zadowolona.

Robuś

Posty: 19

 
Perfumy się zapamiętuje, mocno działają na podświadomość, więc to faktycznie podstawa do budowania wizerunku, szczególnie w miejscu pracy.

labuh

Posty: 3

 
W opakowaniu zastępczym pewnie tester dostaniesz, więc odpada, jako prezent i to tyle w kwestiach różnic jakościowych pomiędzy oryginałem.

tigra32

Posty: 6

 
Kwiatowe nuty uwielbiam i raczej u każdej kobiety się sprawdzą. Magnolia jest teraz bardzo ciekawa i wiele marek się właśnie tutaj przerzuciło.

Abyss

Posty: 27

 
To, że niektóre perfumy są delikatne po nałożeniu to nie znaczy, że nie zyskają później intensywniejszego zapachu. Częsta praktyka przy budowaniu nut zapachowych u tych najlepszych producentów.

Worms

Posty: 4

 
Nawilżona lekko skóra dobrze reaguje z wodami toaletowymi, o czym się przekonałam przypadkiem, a później zobaczyłam, że to dość popularna wskazówka w świecie kosmetycznym :)

Krzyhmoin

Posty: 2

 
Czasami niszowe marki faktycznie lepiej się sprawdzają od tych najpopularniejszych, bo chcą się wybić jakością. Nowe serie z tego powodu warto, jak najbardziej testować.

x-berter

Posty: 5

 
Sporo sklepów z testerami perfum testowałem. Wiele z nich się zwinęło. Jedyny, który został jeszcze z dawnych czasów u mnie to https://www.testerownia24h.pl i widać, że się pięknie rozwinęli.

Kleooo6

Posty: 8